مشکل روادید اعضای تیم فوتبال فولاد خوزستان برای اعزام به عربستان حل شد.

فولاد ایران که باید ۲۱ فروردین ماه در ریاض به مصاف العین برود، فردا (هفدهم فروردین ماه) با پرواز چارتر، اهواز را به مقصد عربستان ترک می کند اما تا ساعاتی پیش روادید اعضای این تیم صادر نشده بود که در نهایت با رایزنی فدراسیون فوتبال ایران و AFC این مشکل حل شد.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز، همچنین باتوجه به این که طبق برنامه‌ریزی AFC، فولاد ایران میزبان دیدار پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل العین امارات محسوب می شود، مدیرعامل فولاد موفق شد حق پخش تلویزیونی و حق تبلیغات محیطی دیدار تیمش در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در ریاض عربستان را دریافت کند.

همچنین مسعود مرادی، داور پیشین بین‌المللی و ناظر داوری ای‌اف‌سی پیش از سفر کاروان فولاد به عربستان برای اعضای تیم در هتل محل اقامت تیم فولاد خوزستان کلاس توجیهی و آموزش قوانین داوری برگزار کرد.

امروز نیز رییس هیات مدیره و عضو هیات مدیره باشگاه فولاد به همراه سعید آذری در تمرین فولاد حاضر شدند و ضمن تقدیر از تلاش اعضای این تیم برای فولادمردان در بازی با العین آرزوی موفقیت کردند.

روز گذشته نیز آخرین تست کرونای اعضای تیم فولاد پیش از بازی حساس با العین منفی اعلام شد تا فولادی‌ها با خیالی راحت عازم عربستان شوند.