با انجام مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های انتخابی تیم ملی بوکس، برنامه مسابقات مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز، مسابقات بوکس قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)، از امروز (پنج‌شنبه) ۲۹ اردیبهشت‌ ۱۴۰۱ با حضور ۱۸۶ بوکسور به میزبانی سیستان و بلوچستان و در “سالن امام علی (ع)” زاهدان آغاز خواهد شد. در مبارزات امروز ۶۰ بوکسور، در ۳۰ مبارزه و در ۱۲ وزن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

طبق مراسمقرعه‌کشی و سمینار هماهنگی مربیان و سرپرستان تیم‌های حاضر، مراسم افتتاحیه از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۷:۳۰ امروز (پنج‌شنبه) برگزار می‌شود. مبارزات امروز نیز از ساعت ۱۸ برگزار می‌شود و تنها دیدارهای وزن ۹۲+ کیلوگرم از روزهای آینده انجام می‌شود.

برنامه مسابقات روز اول به شرح زیر است:

وزن ۴۸ کیلوگرم:

حسین رحمتی (خراسان رضوی) – آرشام حسنی (مازندران)

وزن ۵۱ کیلوگرم:

علی گودرزی (منطقه آزاد کیش) – حسین رضاپور (اصفهان)

میلاد رفیعی (بوشهر) – مصطفی ریگی (سیستان و بلوچستان)

هادی مطور (منطقه آزاد اروند) – فردین مرادی (کرمانشاه)

وزن ۵۴ کیلوگرم:

محمدجاسم یاراحمد زهی (سیستان و بلوچستان) – محمدحسین حقی (زنجان)

شهرام جلالی (آذربایجان‌ غربی) – مهدی خسروی (کردستان)

سام حاجیلو (همدان) – فرهاد مهری (منطقه آزاد اروند)

وزن ۵۷ کیلوگرم:

پژمان قاسمی (منطقه آزاد اروند) – سعید شلیبور (سیستان و بلوچستان)

سجاد محمدپور (تهران) – امیرمحمد جانعلی (البرز)

امیر بیاتی (کرمانشاه) – اشکان مستوفی (خراسان رضوی)

ابوالفضل امیدی (خوزستان) – رضا ابراهیمی (فارس)

وزن ۶۰ کیلوگرم:

سیدعماد حسینی (خراسان‌ رضوی) – مجید داداش علیپور (قزوین)

حسین کهرازه (.چابهار) – دانیال شه بخش (سیستان و بلوچستان)

محمدامین ظفری (چهارمحال بختیاری) – ارسلان دست پرور (توابع تهران)

وزن ۶۳.۵ کیلوگرم:

سجاد عبادی پور (تهران) – سیدعلی موسوی (قم)

محمدجواد محمدی (ایلام) – مهدی رستمی (آذربایجان شرقی)

وزن ۶۷ کیلوگرم:

محمد خسروی (فارس) – کاوه اردشیری (سمنان)

رسول رحیمی (چابهار) – حسین جدی (قم)

محمدرضا اکتیجی (مازندران) – امیرحسین گنجی (زنجان)

علیرضا حقیقتی (خراسان‌ جنوبی) – علی حسینی نژاد (خراسان‌ رضوی)

وزن ۷۱ کیلوگرم:

کسرا طهماسبی (کرمانشاه) – بیژن کسانی پور (فارس)

محمدجواد امیدی (بوشهر) – امیررضا شکاری (مازندران)

میثم کلهر (لرستان) – مسلم مقصودی (سیستان و بلوچستان)

وزن ۷۵ کیلوگرم:

علی جهاندیده (خوزستان) – محمد نورانی (خراسان شمالی)

امیرحمزه خرده (فارس) – رامین دیانت (کهگیلویه و بویراحمد)

جواد زاده تراب (خراسان‌رضوی) – عباس افشارنیا (البرز)

وزن ۸۰ کیلوگرم:

رامین ابراهیمی (بوشهر) – محمد کوه شکن (قزوین)

وزن ۸۶ کیلوگرم:

مصطفی حیدری (البرز) – علیرضا مهدی پور (یزد)

کیوان صفری (مازندران) – علی ابویسنی (سمنان)

وزن ۹۲ کیلوگرم:

پوریا امیری (کرمانشاه) – حسین طاهری (لرستان