مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با تاکید بر اینکه برنامه این مجموعه حفظ آذری و نکونام است، گفت: فولاد برای فصل آینده در سطح آسیا بسته می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛علی محمدی ، درباره کسب مقام سومی فولاد خوزستان در لیگ برتر و کسب سهمیه آسیایی اظهار داشت: در اول فصل تیمی بسته شده بود که هدف کسب سهمیه یا عنوان خاصی را دنبال نمی‌کرد و تنها هدف این بود که عملکردش نسبت به فصل گذشته بهتر باشد ولی بعد از اینکه در راس مسئولیت قرار گرفتیم سعی کردیم تیم را تقویت کنیم. در اولین اقدام به سراغ آقای آذری رفتیم و ایشان را به اهواز آوردیم. باتوجه به تجربه ایشان تیم به خوبی جمع و جور شد و هماهنگی خوبی بین مدیریت، بازیکنان و کادر فنی به وجود آمد.

وی اضافه کرد: بعد از تغییراتی که در باشگاه ایجاد شد همدلی خوبی بین کادر مدیریت، کادر فنی و بازیکنان به وجود آمد و همین مسئله از دلایل موفقیت تیم بود. فولاد با این همدلی توانست مسیر موفقیت را طی کند، علاوه بر این تیم در نیم فصل به خوبی تقویت شد و چند بازیکن خوب به خدمت گرفتیم. در این راه سعی کردیم حمایت خوب و کاملی از تیم داشته باشیم و تلاش کردیم تمام خواسته‌های تیم و کادر فنی را برآورده کنیم. با وجود اینکه در میانه راه با ۱۶ بازیکن کرونایی رو‌به‌رو شدیم اما توانستیم با تلاش بچه‌ها و حمایت هوادارانش در پایان کار موفق باشیم.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان درباره برنامه این باشگاه برای فصل بعد عنوان کرد: تمام تلاش‌مان این است که آذری و نکونام را حفظ کنیم. آنها اولویت ما هستند و سعی می‌کنیم حفظ‌شان کنیم. آقای آذری مشکلاتی شخصی دارد که سعی می‌کنیم با برطرف کردن این مشکلات برای فصل بعد ایشان را در فولاد نگه داریم. نکونام از چند تیم پیشنهاد دارد اما ما کاملا از عملکرد او رضایت داریم و می‌خواهیم که همکاری‌شان ادامه داشته باشد. نکونام به خوبی با تیم و مجموعه هماهنگ شده است. از آن سو فولاد بهترین امکانات و زیرساخت را دارد و سعی می‌کنیم با همین مجموعه تیم را پیش ببریم.

محمدی خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم با جذب بازیکنان خوب برای فصل آینده یک تیم آسیایی بسته شود تا هم در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشد و هم در رقابت‌های داخلی. برنامه‌ریزی‌ها از مدت‌ها قبل انجام شده و می‌خواهیم تیم در حد نام آسیا بدرخشد و نماینده خوبی باشیم. فولاد فصل آینده بازهم متفاوت خواهد بود و باید حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه فولاد یادآور شد: جا دارد از تمام هواداران تشکر کنم که واقعا از کادر فنی، تیم مدیریت و بازیکنان حمایت کردند. امسال روزهای خیلی خوبی با هواداران داشتیم. با وجود فراز و نشیب‌های زیاد، یکی از نقاط قوت فولاد حضور صادقانه هواداران بود که باید از آنها تشکر کنم. امیدوارم بتوانیم فصل بعد هم تیمی در شأن مردم خوزستان داشته باشیم.