به گزارش پایگاه خبری جام سبز، در حالی که مسئولان باشگاه فولاد درباره ادامه همکاری با جواد نکونام سکوت کرده‌اند اما قائم‌مقام شرکت فولاد خوزستان مدعی شده است که جواد نکونام در این تیم خواهد ماند.

 

 

 

در حالی که جواد نکونام برای فصل بیست و دوم لیگ برتر نیز با باشگاه فولاد خوزستان قرارداد دارد و حتی پیش از پایان لیگ بیست و یکم لیست بازیکنان مدنظر خود را به باشگاه ارائه داد اما پس از پایان لیگ شرایط به صورتی رقم خورد که این همکاری در هاله ابهام قرار گرفته است.

در این میان نیز جواد نکونام با رفتن فرهاد مجیدی گزینه جدی استقلالی‌ها برای فصل آینده شد که البته نکونام که خود را تحت قرارداد با باشگاه فولاد می‌داند حاضر به مذاکرات جدی با باشگاه استقلال نشد.

این اتفاقات در حالی رقم خورد که طی چند روز گذشته باشگاه فولاد موضع خود را درخصوص سرمربی‌اش مشخص نکرده و سکوت اختیار کرده است. البته جواد مقدسی عضو هیات مدیره باشگاه، علت این سکوت را کمک نکردن به دلالیسم فوتبال عنوان کرده است، موضوعی که در شرایط فعلی در نوع خود می تواند جالب باشد.

اما ساعاتی پیش نیز مخبردزفولی قائم‌مقام شرکت فولاد خوزستان با انتشار یک عکش در وضعیت اینستاگرام خود عنوان کرد که جواد نکونام مربی تیم فولاد خوزستان خواهد ماند؛ موضوعی که البته همچنان با سکوت مسئولان باشگاه فولاد همراه بوده است و واکنشی نسبت به آن نداشته‌اند.

این ادعای قائم‌مقام شرکت فولاد خوزستان می‌تواند به این معنا باشد که حضور نکونام دیگر در استقلال تهران منتفی شده است.

 

 

**

به گزارش پایگاه خبری جام سبز، در حالی که مسئولان باشگاه فولاد درباره ادامه همکاری با جواد نکونام سکوت کرده‌اند اما قائم‌مقام شرکت فولاد خوزستان مدعی شده است که جواد نکونام در این تیم خواهد ماند.در حالی که جواد نکونام برای فصل بیست و دوم لیگ برتر نیز با باشگاه فولاد خوزستان قرارداد دارد و حتی پیش از پایان لیگ بیست و یکم لیست بازیکنان مدنظر خود را به باشگاه ارائه داد اما پس از پایان لیگ شرایط به صورتی رقم خورد که این همکاری در هاله ابهام قرار گرفته است.

در این میان نیز جواد نکونام با رفتن فرهاد مجیدی گزینه جدی استقلالی‌ها برای فصل آینده شد که البته نکونام که خود را تحت قرارداد با باشگاه فولاد می‌داند حاضر به مذاکرات جدی با باشگاه استقلال نشد.ین اتفاقات در حالی رقم خورد که طی چند روز گذشتباشگاه فولاد موضع خود را درخصوص سرمربی‌اش مشخص نکرده و سکوت اختیار کرده است. البته جواد مقدسی عضو هیات مدیره باشگاه، علت این سکوت را کمک نکردن به دلالیسم فوتبال عنوان کرده است، موضوعی که در شرایط فعلی در نوع خود می تواند جالب باشد.اما ساعاتی پیش نیز مخبردزفولی قائم‌مقام شرکت فولاد خوزستان با انتشار یک عکش در وضعیت اینستاگرام خود عنوان کرد که جواد نکونام مربی تیم فولاد خوزستان خواهد ماند؛ موضوعی که البته همچنان با سکوت مسئولان باشگاه فولاد همراه بوده است و واکنشی نسبت به آن نداشته‌اند.این ادعای قائم‌مقام شرکت فولاد خوزستان می‌تواند به این معنا باشد که حضور نکونام دیگر در استقلال تهران منتفی شده است.