مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به نیاز ورزش روستایی به امکانات هر چه بیشتر، گفت: همه کمک کنیم تا امکانات ورزشی به روستاهای استان خوزستان که سرشار از استعداد و اصالت هستند، برسد.

افشین حیدری در مراسم اهدای تجهیزات ورزشی به ۱۱۰ خانه ورزش روستایی خوزستان که امروز (بیستم فروردین ماه) با حضور استاندار در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد، اظهارکرد: باتوجه به سیاست های دولت تدبیر و امید و سیاست های کلی وزارت ورزش و جوانان در راستای توسعه ورزش در مناطق کم برخوردار به ویژه مناطق روستایی، خوشبختانه کارهای خوبی در حوزه ورزش روستایی خوزستان انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری جام‌سبز؛ وی گفت: در حال حاضر احداث ۶۵ چمن مصنوعی در روستاهای استان در دستور کار قرار دارد که تا قبل از اتمام دولت به بهره برداری می رسند. اکنون نیز برای ۱۰۰ زمین چمن مصنوعی، قرارداد داریم و حدود ۳۵ زمین چمن هم در مرحله آماده سازی هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان عنوان کرد: آن چه اهمیت دارد، این است که نیاز حوزه ورزش روستایی بیش از این است و امیدوارم همه کمک کنیم تا امکانات ورزش به روستاهای استان خوزستان که سرشار از استعداد و اصالت هستند، برسد.