هیئت بدمینتون

هیئت بدمینتون

دکتر بابک داودی رئیس هیئت بدمینتون خوزستان در گفتگو با جام سبز گفت: از مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان خوزستان جناب آقای دکتر افشین حیدری که با توجه ویژه به هیئت بدمینتون خوزستان باعث تحول و پیشرفت این رشته شده تقدیر و تشکر فراوان می نمایم.
وی در ادامه گفت: کمک ها و توجه دکتر حیدری به هیئت های ورزشی به ویژه بدمینتون مایه دلگرمی و ایجاد انگیزه در جامعه ی ورزشکار خوزستان گردیده است و این ایجاد انگیزه و بالندگی در مدت حضور ایشان محسوس بوده است.
وی در خصوص کمک های اداره کل ورزش و جوانان به رشته ی بدمینتون گفت: اقلام بسیاری برای اولین بار برای هیئت بدمینتون تهیه شده است که شامل ۲۰۰ پایه بدمینتون ۱۰۰عدد تور و راکت بدمینتون می باشد بی شک این کمک ها موجب تحول ورزش بدمینتون در استان خواهد شد و تا سال ها موجب رشد و ارتقا ورزش بدمینتون خواهد شد و به اندازه ۱۰ سال این وسایل و تجهیزات زیر ساخت های ورزش بدمینتون در استان را تامین و تکمیل خواهد کرد .
این کمک ها در حوزه بدمینتون بی سابقه بوده و بنده به نوبه ی خودم و جامعه ی ورزش بدمینتون استان مراتب قدردانی و سپاس خود را اعلام میدانم لازم به ذکر است که این کمک ها در خصوص سایر هیئت های ورزشی خوزستان نیز انجام شده است و نقش مهم و بسزایی در رشد و تحول ورزش استان داشته است.
لازم به ذکر است دکتر افشین حیدری از قهرمانان سابق رشته ی وزنه برداری آسیا و کشور است و با توجه به انرژی جوانی و اشراف کاملی که در حوزه ی ورزش دارد در مدت حضور به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان،ورزش استان یکی از درخشان ترین دوران های خود را سپری نموده است.