تیم فولادایران مسابقات لیگ قهرمانان فوتبال باشگاه‌های آسیا را با شکست به پایان رساند.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز، در هفته پایانی مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان فوتبال باشگاه‌های آسیا، تیم‌های فولاد ایران و الوحدات اردن پنج شنبه شب در ورزشگاه فیصل بن فهد ریاض رودرروی هم قرار گرفتند.
در نیمه نخست، یک بازی پایاپای از سوی فولاد و الوحدات ارائه شد و بازیکنان دو تیم به دنبال استفاده از اندک موقعیت‌های خلق شده روی دروازه‌های همدیگر بودند که سبزپوشان اردنی در این زمینه موفق‌تر عمل کردند و با گل دقیقه ۲۶ حسن سعد از فولادمردان پیش افتادند. جواد نکونام در دقیقه ۴۳ این نیمه دست به دو تعویض در ترکیب فولاد خوزستان زد تا به وضعیت تیمش در میدان سروسامان بدهد.

در نیمه دوم، سرخ‌پوشان فولاد برای جبران گل خورده دست به حمله و ارسال توپ از جناحین زدند که دو فرصت خوب گلزنی در دقایق ۶۹ و ۷۸ با ضربات بی‌دقت لوسیانو پریرا و آیاندا پاتوسی از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۸۸ نیز محسن فروزان دوبار متوالی ضربات بازیکنان الوحدات را در موقعیت تک‌به‌تک برگشت داد و ضربه سر عبدالعزیز ندای در دقیقه ۸۹ از بالای دروازه فولاد به بیرون رفت.

این بازی سرانجام با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم الوحدات اردن خاتمه یافت و سومین شکست متوالی فولاد خوزستان به ثبت رسید.
در دیگر بازی امشب تیم النصر عربستان با حساب ۲ بر یک از سد تیم السد قطر گذشت.
با نتایجی که دیشب رقم خورد، تیم فولاد خوزستان در مکان چهارم جدول رده‌بندی گروه D قرار گرفت.
تیم النصر عربستان با کسب ۱۱ امتیاز به عنوان صدرنشین از این گروه صعود کرد، اما تیم السد قطر باید منتظر نتایج فردا شب بماند