تاریخ انتشار : سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 - 10:22
کد خبر : 3933

آموزش مربیان مهارت‌های ذهنی برای تیم‌های المپیکی

آموزش مربیان مهارت‌های ذهنی برای تیم‌های المپیکی

رییس کمیسیون روانشناسی کمیته ملی المپیک از تربیت مربیان مهارت‌های ذهنی برای تیم‌های شرکت‌ کننده در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو خبر داد. به گزارش پایگاه خبری جام سبز،سیدکاظم واعظ موسوی  با توجه به اینکه در سال کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو قرار داریم، به منظور آماده‌سازی تیم‌های المپیکی از نظر مهارت‌های ذهنی، کمیسیون روانشناسی کمیته

مهارت

رییس کمیسیون روانشناسی کمیته ملی المپیک از تربیت مربیان مهارت‌های ذهنی برای تیم‌های شرکت‌ کننده در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز،سیدکاظم واعظ موسوی  با توجه به اینکه در سال کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو قرار داریم، به منظور آماده‌سازی تیم‌های المپیکی از نظر مهارت‌های ذهنی، کمیسیون روانشناسی کمیته ملی المپیک تصمیم دارد از روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت با برگزاری دوره‌های مهارت‌های ذهنی برای مربیان روانشناس ورزشی آنها را برای حضور در تیم‌های المپیکی آماده کند.

وی افزود: مدت زمان این دوره آموزشی ۴۰۰ ساعت است که به صورت عمومی و تخصصی مربیان مهارت‌های ذهنی تحت آموزش مدرسینی چون خسرو حمزه، صادق نصیری، سید افروز موسوی، ایمان صحرائیان و جمع دیگری از مدرسین روانشناس قرار خواهند گرفت تا بتوانند مربیان خوبی را از نظر مهارت‌های روانی برای تیم‌های اعزامی به المپیک آماده کنند.

رئیس کمیسیون روانشناسی کمیته ملی المپیک اضافه کرد: این دوره آموزشی که در راستای تأمین کادر تخصصی روانشناسان المپیک ۲۰۲۰ توکیو پیش‌بینی شده است، هر هفته یک روز در کمیته ملی المپیک برپا خواهد شد و تا پایان سال ادامه دارد که در پایان دوره به مربیان شرکت کننده گواهی معتبر از سوی کمیته ملی المپیک برای حضور در تیم‌های المپیکی ارائه خواهد شد.

موسوی در پایان افزود: هدف ما از برگزاری این دوره آموزشی تربیت مربیان مهارت‌های ذهنی تخصصی برای رشته‌های مختلف ورزشی و پررنگ کردن جایگاه روانشناسی ورزشی است تا بتوانیم در آینده برای کسب نتایج بهتر تیم‌ها در المپیک ۲۰۲۰ از نظر روانی کمک کنیم.

رئیس کمیسیون روانشناسی کمیته ملی المپیک اضافه کرد: این دوره آموزشی که در راستای تأمین کادر تخصصی روانشناسان المپیک ۲۰۲۰ توکیو پیش‌بینی شده است، هر هفته یک روز در کمیته ملی المپیک برپا خواهد شد و تا پایان سال ادامه دارد که در پایان دوره به مربیان شرکت کننده گواهی معتبر از سوی کمیته ملی المپیک برای حضور در تیم‌های المپیکی ارائه خواهد شد.موسوی در پایان افزود: هدف ما از برگزاری این دوره آموزشی تربیت مربیان مهارت‌های ذهنی تخصصی برای

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.