تاریخ انتشار : پنجشنبه 8 خرداد 1399 - 16:39
کد خبر : 8989

معرفی مشترک فولاد و سپاهان به عنوان آکادمی‌های فعال به AFC

معرفی مشترک فولاد و سپاهان به عنوان آکادمی‌های فعال به AFC

با اعلام ر ئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال، باشگاه‌های فولاد و سپاهان به عنوان الگو و نمونه ۸۸آکادمی‌های فعال فوتبال کشور به AFC معرفی شدند. به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛اکبر محمدی، رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال اعلام کرد که نشست های مشترکی به صورت ویدئو کنفرانس با نمایندگان فیفا و AFC در خصوص دو

با اعلام ر ئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال، باشگاه‌های فولاد و سپاهان به عنوان الگو و نمونه ۸۸آکادمی‌های فعال فوتبال کشور به AFC معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛اکبر محمدی، رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال اعلام کرد که نشست های مشترکی به صورت ویدئو کنفرانس با نمایندگان فیفا و AFC در خصوص دو طرح مرتبط با حوزه فوتبال پایه و آکادمی ها داشتیم که یکی از طرح‌ها مربوط به کنفدراسیون فوتبال آسیا و موسوم به طرح توسعه فوتبال جوانان نخبه در آسیا است که شاخصه و آیتم های متعددی دارد.

وی در بخشی از مصاحبه خود با سایت فدراسیون فوتبال، گفت: در این طرح نحوه فعالیت آکادمی‌ها، تجهیزات، استعدادها، نیروی انسانی، کیفیت مربیان، تیم های ملی و موارد دیگر بررسی می‌شود و ما هم در این بخش ابتدا بر مبنای امکانات سخت افزاری مجموعه آکادمی و مرکز ملی فوتبال همچنین دو باشگاه سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان را با ارائه کلیه مستندات و مدارک معرفی کردیم.

رّئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در نشست مشترک با آقای لاسلو نماینده AFC به صورت ویدئو کنفرانس ابتدا مدارک سپاهان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و در نشست های بعدی مدارک و مستندات باشگاه فولاد مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. در واقع هدف این است که شرایط و موقعیت فعلی این آکادمی‌ها به عنوان نمونه بررسی و با الگوهای استاندارد مطابقت داده شود تا در مسیر رفع نقاط ضعف و استانداردسازی آکادمی های فوتبال در کشور اقدام کنیم.

باشگاه فولاد تلاش داشته است که با پرورش استعدادها، نفرات آینده‌داری را به فوتبال خوزستان و ایران معرفی کند و در حالی که سال‌ها عنوان برتر در بخش آکادمی‌های کشور را به دست آورده است، امسال به صورت مشترک با سپاهان موفق به کسب این عنوان شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ – ۱۶:۲۶ GMT 11:56

پنجشنبه / ۸ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۵:۳۲
دسته‌بندی: خوزستان
کد خبر: ۹۹۰۳۰۸۰۴۵۴۷
خبرنگار : ۵۰۲۰۵

معرفی مشترک فولاد و سپاهان به عنوان آکادمی‌های فعال به AFC
معرفی مشترک فولاد و سپاهان به عنوان آکادمی‌های فعال به AFC

ایسنا/خوزستان با اعلام رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال، باشگاه‌های فولاد و سپاهان به عنوان الگو و نمونه آکادمی‌های فعال فوتبال کشور به AFC معرفی شدند.

اکبر محمدی، رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال اعلام کرد که نشست های مشترکی به صورت ویدئو کنفرانس با نمایندگان فیفا و AFC در خصوص دو طرح مرتبط با حوزه فوتبال پایه و آکادمی ها داشتیم که یکی از طرح‌ها مربوط به کنفدراسیون فوتبال آسیا و موسوم به طرح توسعه فوتبال جوانان نخبه در آسیا است که شاخصه و آیتم های متعددی دارد.

به گزارش ایسنا، وی در بخشی از مصاحبه خود با سایت فدراسیون فوتبال، گفت: در این طرح نحوه فعالیت آکادمی‌ها، تجهیزات، استعدادها، نیروی انسانی، کیفیت مربیان، تیم های ملی و موارد دیگر بررسی می‌شود و ما هم در این بخش ابتدا بر مبنای امکانات سخت افزاری مجموعه آکادمی و مرکز ملی فوتبال همچنین دو باشگاه سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان را با ارائه کلیه مستندات و مدارک معرفی کردیم.

رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در نشست مشترک با آقای لاسلو نماینده AFC به صورت ویدئو کنفرانس ابتدا مدارک سپاهان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و در نشست های بعدی مدارک و مستندات باشگاه فولاد مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. در واقع هدف این است که شرایط و موقعیت فعلی این آکادمی‌ها به عنوان نمونه بررسی و با الگوهای استاندارد مطابقت داده شود تا در مسیر رفع نقاط ضعف و استانداردسازی آکادمی های فوتبال در کشور اقدام کنیم.

به گزارش ایسنا، باشگاه فولاد تلاش داشته است که با پرورش استعدادها، نفرات آینده‌داری را به فوتبال خوزستان و ایران معرفی کند و در حالی که سال‌ها عنوان برتر در بخش آکادمی‌های کشور را به دست آورده است، امسال به صورت مشترک با سپاهان موفق به کسب این عنوان شده است.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.