تاریخ انتشار : شنبه 28 دی 1398 - 22:20
کد خبر : 8126

مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان مطرح کرد: استفاده از ورزش به عنوان یک زبان مشترک برای بهبود امور شهری

مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان مطرح کرد: استفاده از ورزش به عنوان یک زبان مشترک برای بهبود امور شهری

مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان با بیان این که یکی از موضوعاتی که اعضای شورای ورزش شهرستان ها به دنبال آن بوده اند، ایجاد شور و نشاط در شهرها و استفاده از ظرفیت مردم و همکاری آن ها در بهبود امور شهر و پیشرفت کارها بوده است، گفت: چه بهتر که در این زمینه از

مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان با بیان این که یکی از موضوعاتی که اعضای شورای ورزش شهرستان ها به دنبال آن بوده اند، ایجاد شور و نشاط در شهرها و استفاده از ظرفیت مردم و همکاری آن ها در بهبود امور شهر و پیشرفت کارها بوده است، گفت: چه بهتر که در این زمینه از یک زبان مشترک به نام وزرش استفاده کنیم.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛ شهاب صدیقی، امروز شنبه در آیین انعقاد تفاهم‌نامه همکاری در راستای ترویج و توسعه ورزش همگانی خوزستان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: یکی از دغدغه های اصلی ما در حوزه کاری در شهرداری ها، موضوع برنامه ریزی است و باید بگویم هر زمان براساس اصول علمی، مطالبه حق شهر خود بوده ایم، بهتر نتیجه گرفته ایم و هر زمان به این صورت کار نکرده ایم، موفق نبوده ایم.

وی بیان کرد: یکی از موضوعاتی که اعضای شورای ورزش شهرستان ها به دنبال آن بوده اند، ایجاد شور و نشاط در شهرها و استفاده از ظرفیت مردم و همکاری آن ها در بهبود امور شهر و پیشرفت کارها بوده است و چه بهتر که در این زمینه از یک زبان مشترک استفاده کنیم. این زبان مشترک نیز ورزش است.

مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان گفت: در شهرداری ها نیز بر اساس ضوابط بودجه ای، ملزم به یکسری هزینه کرد در بخش ورزش هستیم که نوع درخواست ها معمولا برای کمک به تیم های باشگاهی و محلی یا ورزش های خاص است.

وی با بیان این که ایجاد شرایط برای انجام ورزش همگانی، تنها ساخت زمین چمن مصنوعی یا بازی دارت در پارک ها نیست، عنوان کرد: وقتی در پارک مرکزی یک شهر، مردم در حال انجام ورزش صبحگاهی هستند، نشان از پویایی است. امیدوارم انعقاد تفاهم نامه همکاری ترویج و توسعه ورزش همگانی استان جدی گرفته شود و از این ظرفیت نیز به خوبی استفاده شود تا در نهایت شاخص سلامتی و بهره مندی مردم از این ظرفیت افزایش پیدا کند.

صدیقی گفت: انعقاد تفاهم نامه همکاری ترویج و توسعه ورزش همگانی استان قرار است به عنوان یک حرکت نمونه و پایلوت برای کل کشور تعریف شود که این یکی از افتخارات ما است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.