تاریخ انتشار : یکشنبه 31 تیر 1397 - 9:21
کد خبر : 2774

با حضور نمایندگان مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران عملکرد ایمنی و آتش‎نشانی طرح توسعه میدان گازی کیش ارزیابی شد

با حضور نمایندگان مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران عملکرد ایمنی و آتش‎نشانی طرح توسعه میدان گازی کیش ارزیابی شد

در جریان بازدید نمایندگان مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران از طرح توسعه میدان گازی کیش، بر اهمیت و لزوم ممیزی و ارزیابی عملکرد HSE طرح های توسعه ای با هدف صیانت از نیروی انسانی و پیشگیری از حوادث و ضرورت اجرای کامل راهنماها،‌ دستورالعمل ها و بخش نامه های ابلاغی تاکید شد. به گزارش

در جریان بازدید نمایندگان مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران از طرح توسعه میدان گازی کیش، بر اهمیت و لزوم ممیزی و ارزیابی عملکرد HSE طرح های توسعه ای با هدف صیانت از نیروی انسانی و پیشگیری از حوادث و ضرورت اجرای کامل راهنماها،‌ دستورالعمل ها و بخش نامه های ابلاغی تاکید شد.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز:نمایندگان مدیریت HSE این شرکت در سفر به منطقه گرزه ضمن بازدید از طرح توسعه میدان گازی کیش، وضعیت ایمنی و آتش نشانی این طرح را مورد بررسی قرار دادند.

در ابتدای بازدید از طرح توسعه میدان گازی کیش، نمایندگان مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران ضمن بیان اهداف ممیزی که با رویکرد آسیب شناسی ایمنی و آتش نشانی صورت می پذیرد به تشریح این اهداف شامل بررسی برنامه نظارتی کارفرما بر عملکرد HSE پیمانکاران،‌ ممیزی و ارزیابی عملکرد ایمنی و آتش نشانی پیمانکاران،‌ حصول اطمینان از انطباق فعالیت­ها و فرآیندهای جاری با استانداردها، ‌قوانین،‌ مقررات،‌ کلیه روش های اجرایی و ابلاغیه­های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران در حوزه ایمنی و آتش نشانی پرداختند.

پس از بازدید میدانی از عملیات احداث خط لوله زمینی ۵۶ اینچ انتقال گاز پالایشگاه آفتاب به خط لوله هفتم سراسری گاز، در جلسه­ای با حضور نمایندگان مدیریت HSE، نمایندگان اچ اس ای شرکت مهندسی و توسعه نفت، دستگاه نظارت و پیمانکار طرح، مسائل مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بررسی مستندات ابلاغی و روند پیاده سازی آن­ها،‌ اطمینان از وجود رویه­ها و دستورالعمل­ها جهت انجام فعالیت ها به صورت ایمن، اطمینان از اجرای صحیح روش­های اجرایی،‌ اطمینان از وجود و اجرای اثربخش فرایند مدیریت ریسک،‌ بررسی عملکرد پیمانکار به منظور حصول اطمینان از وجود سیستم مدیریت آموزش و اثربخش بودن فرآیند آن و بررسی عملکرد پیمانکار به منظور اطمینان از استفاده ایمن از کلیه تجهیزات موجود در سایت، از جمله مسائلی بود که مورد پایش و بررسی قرار گرفت.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.