تاریخ انتشار : سه شنبه 17 اردیبهشت 1398 - 11:10
کد خبر : 4072

با حضور وزیر ورزش و جوانان در مجلس؛ نحوه واگذاری دو باشگاه پرطرفدار پایتخت بررسی شد

با حضور وزیر ورزش و جوانان در مجلس؛ نحوه واگذاری دو باشگاه پرطرفدار پایتخت بررسی شد

وزیر ورزش با حضور وزیر ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی ضمن بررسی نحوه واگذاری دوباشگاه استقلال و‌پرسپولیس ،برنامه های سال ۹۸ و عملکردسال ۹۷ تبیین شد. به گزارش پایگاه خبری جام سبز، در این جلسه که مدیران وزارت ورزش و مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز حضور داشتند در خصوص نحوه

وزیر ورزش

وزیر ورزش

با حضور وزیر ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی ضمن بررسی نحوه واگذاری دوباشگاه استقلال و‌پرسپولیس ،برنامه های سال ۹۸ و عملکردسال ۹۷ تبیین شد.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز، در این جلسه که مدیران وزارت ورزش و مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز حضور داشتند در خصوص نحوه واگذاری دو باشگاه پرطرفدار پایتخت براساس بند «ه» تبصره ۲ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

براساس این گزارش در جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۸ بررسی شد

دکتر سلطانی فر در این نشست با حضور معاونان بخش های مختلف وزارت ورزش و جوانان، عملکرد وزارتخانه در سال ۹۷ و برنامه های این وزارتخانه برای سال ۹۸ را تبیین کرد.

همچنین اعضای کمیسیون نکاتی را در مورد وضعیت فرهنگی ورزشگاه ها به ویژه فوتبال مطرح کردند و دکتر مسعود سلطانی فر، گزارش کاملی از اتفاقات رخ داده و اقدامات انجام شده برای پیشگیری از این اتفاقات ارایه کرد.
وزیر ورزش و جوانان در این جلسه سید هادی حسینی را به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس به نمایندگان معرفی کرد.

با حضور وزیر ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی ضمن بررسی نحوه واگذاری دوباشگاه استقلال و‌پرسپولیس ،برنامه های سال ۹۸ و عملکردسال ۹۷ تبیین شد.به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، در این جلسه که مدیران وزارت ورزش و مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز حضور داشتند در خصوص نحوه واگذاری دو باشگاه پرطرفدار پایتخت براساس بند «ه» تبصره ۲ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.راساس این گزارش در جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۸ بررسی شددکتر سلطانی فر در این نشست با حضور معاونان بخش های مختلف وزارت ورزش و جوانان، عملکرد وزارتخانه در سال ۹۷ و برنامه های این وزارتخانه برای سال ۹۸ را تبیین کرد.همچنین حقوقی و امور مجلس به نمایندگان معرفی کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.