تاریخ انتشار : یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 - 12:11
کد خبر : 2071

برگزاری دوره های مختلف آموزشی درمحل دستگاه حفاری خشکی ۱۱۵NDC شرکت حفاری شمال

برگزاری دوره های مختلف آموزشی درمحل دستگاه حفاری خشکی ۱۱۵NDC شرکت حفاری شمال

به همت اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی صورت گرفت به گزارش جام سبز-  با تاکید دکتر حمیدرضا گلپایگانی مدیرعامل شرکت حفاری شمال مبنی بر برپایی مستمر کلاسهای آموزشی؛ برگزاری دوره های آموزشی مذکور در محل دستگاه های حفاری (OJT) در دستور کار اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی قرار گرفت. بر این اساس و

برگزاری دوره های مختلف آموزشی درمحل دستگاه حفاری خشکی 115NDC  شرکت حفاری شمال
به همت اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی صورت گرفت

به گزارش جام سبز-  با تاکید دکتر حمیدرضا گلپایگانی مدیرعامل شرکت حفاری شمال مبنی بر برپایی مستمر کلاسهای آموزشی؛ برگزاری دوره های آموزشی مذکور در محل دستگاه های حفاری (OJT) در دستور کار اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی قرار گرفت.
بر این اساس و در اولین مرحله در حوزه دوره های ایمنی، دوره های آموزشی مبانی پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و ایمنی باربرداری و جابجایی اجسام سنگین به مدت ۲ روز و در محل دستگاه حفاری NDC115 با همکاری مدیریت عملیات و اداره ایمنی برنامه ریزی و برگزار شد.
گفتنی است در این مرحله تعداد ۵۴ تن از کارکنان دستگاه حفاری NDC115 در سمت های مختلف عملیاتی و خدماتی، در ۴ گروه جداگانه دوره های مذکور را گذراندند.
شایان ذکر است پس از برگزاری موفقیت آمیز نخستین مرحله از دوره های OJT برگزاری مراحل بعدی این دوره ها در سایر دستگاه های حفاری خشکی و دریایی در دستور کار اداره آموزش و تجهیز منابع انسانی قرار دارد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.