تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 - 11:08
کد خبر : 2037

دریافت گواهینامه تعهد به تعالی و پیشرفت توسط شرکت حفاری شمال

دریافت گواهینامه تعهد به تعالی و پیشرفت توسط شرکت حفاری شمال

شرکت حفاری شمال ، موفق به دریافت گواهینامه تعهد به تعالی و پیشرفت در دومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت شد. به گزارش جام سبز- دبیرخانه جایزه ملّی تعالی و پیشرفت با نظر به سیاستهای کلی نظام، اقتصاد مقاومتی و الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت با هدف توسعه فرهنگ تعالی و افزایش بهره وری بنگاههای اقتصادی

دریافت گواهینامه تعهد به تعالی و پیشرفت توسط شرکت حفاری شمال

شرکت حفاری شمال ، موفق به دریافت گواهینامه تعهد به تعالی و پیشرفت در دومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت شد.

به گزارش جام سبز- دبیرخانه جایزه ملّی تعالی و پیشرفت با نظر به سیاستهای کلی نظام، اقتصاد مقاومتی و الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت با هدف توسعه فرهنگ تعالی و افزایش بهره وری بنگاههای اقتصادی کشور از طریق بسترسازی لازم و برنامه ریزی یکپارچه و طرح ریزی مدلی اسلامی- ایرانی با محوریت تعالی سازمانی، اقتصاد مقاومتی واخلاقیات ایجاد شد.
با اهدای این جایزه در نظر است تا به تدریج بنیانگذار (مدلی اسلامی – ایرانی) در حوزه تعالی سازمانی شود که ضمن پوشش ابعاد بنیادی و مختصات زیربنائی سازمان متعالی اسلامی – ایرانی به اصول و علوم و فنون روز مدیریت در دنیا نیز مقید بوده و به صورت پویا، شعارهای سالیانه کشور را نیز دنبال کند.
گفتنی است در سطح تعهد به تعالی به سازمانهایی که در مسیر تعالی گام نهاده اند و با اجرای یکی از روشهای خود ارزیابی نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود را استخراج و برنامه های بهبود را اولویت بندی کرده و به اجراء گذاشته باشند، گواهی “تعهد به تعالی” اعطاء میشود.
شایان ذکر است، جایزه ملی تعالی و پیشرفت، به‌ طور سالانه  توسط دبیرخانه ملی تعالی و پیشرفت، بر اساس ارزیابی سازمانهای متقاضی حضور در فرآیند جایزه از طریق ارزیابی اولیه اظهارنامه ارسالی به دبیرخانه جایزه، ارزیابی انفرادی ارزیابان و ارزیابی و اجماع تیمی اظهارنامه توسط تیم ارزیابی و سپس بازدید از محل برای رفع ابهامات و شفاف شدن درک حاصله از وضعیت سازمان متقاضی انجام و به مجموعه‌های برتر که شرایط لازم را احراز کرده باشند، اعطا می‌شود .
شرکت حفاری شمال در نخستین حضور خود در همایش تعالی سازمانی، با کسب امتیازات لازم برای دریافت گواهینامه تعهد به تعالی، موفق به اخذ این گواهینامه و نشان یاد بود از دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت شد. این گواهینامه ویژه سازمان هایی ست که حرکت به سمت و سوی تعالی را آغاز کرده اند و دریافت آن می تواند سرآغاز رشد و بالندگی باشد .
لازم به ذکر است مراسم اهدا لوح گواهی تعهد به تعالی دومین دوره تعالی و پیشرفت روز یکشنبه مورخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۷ در محل سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی با حضور نمایندگان شرکت حفاری شمال برگزار شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.