تاریخ انتشار : دوشنبه 2 اردیبهشت 1398 - 13:58
کد خبر : 3850

سلطانی‌فر: تمام اعتبارات مورد نیاز سیل‌زدگان پرداخت می‌شود

سلطانی‌فر: تمام اعتبارات مورد نیاز سیل‌زدگان پرداخت می‌شود

وزیر ورزش و جوانان در جریان بازدید از مناطق سیل‌زده خوزستان گفت: تمام اعتبارات مورد نیاز سیل‌زدگان پرداخت می‌شود. به گزارش پایگاه خبری جام سبز، مسعود سلطانی‌فر گفت: رئیس جمهور از اولین لحظه‌ای که سیل به وقوع پیوست به همه وزرا و وزارتخانه‌ها دستور داد. همه همت خودشان را برای جبران خسارت و کمک به

سیل زدگان

وزیر ورزش و جوانان در جریان بازدید از مناطق سیل‌زده خوزستان گفت: تمام اعتبارات مورد نیاز سیل‌زدگان پرداخت می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز، مسعود سلطانی‌فر گفت: رئیس جمهور از اولین لحظه‌ای که سیل به وقوع پیوست به همه وزرا و وزارتخانه‌ها دستور داد. همه همت خودشان را برای جبران خسارت و کمک به سیل زدگان قرار دهند و از آن روز همه وزرا برای جبران خسارت‌های ناشی از سیل وارد میدان شدند.

وزیر ورزش و جوانان در بازدید از کمپ سیل زدگان خوزستانی واقع در سالن والیبال تختی اهواز گفت: پس از وقوع سیل به دستور رئیس جمهور، همه وزارت خانه‌ها مکلف شدند، خسارت‌های ناشی از سیل را جبران کنند.

وی در گفت و گوی صمیمی با ساکنان کمپ سالن والیبال اهواز تاکید کرد: رئیس جمهور از اولین لحظه‌ای که سیل به وقوع پیوست به همه وزرا و وزارتخانه‌ها دستور داد همه همت خودشان را برای جبران خسارت و کمک به سیل زدگان قرار دهند و از آن روز همه وزرا برای جبران خسارت‌های ناشی از سیل وارد میدان شدند.

سلطانی‌فر افزود: طبق دستور رئیس جمهور در اسرع وقت؛ تمام اعتبارات مورد نیاز سیل زدگان پرداخت می‌شود و خسارت‌های ناشی از سیل جبران خواهد شد.

وی در پایان گفت: وزارت ورزش و جوانان در راستای وظایف ذاتی خود کمک خواهد کرد تا باری از دوش سیل‌زدگان برداشته شود.وی در گفت و گوی صمیمی با ساکنان کمپ سالن والیبال اهواز تاکید کرد: رئیس جمهور از اولین لحظه‌ای که سیل به وقوع پیوست به همه وزرا و وزارتخانه‌ها دستور داد همه همت خودشان را برای جبران خسارت و کمک به سیل زدگان قرار دهند و از آن روز همه وزرا برای جبران خسارت‌های ناشی از سیل وارد میدان شدند.سلطانی‌فر افزود: طبق دستور رئیس جمهور در اسرع وقت؛ تمام اعتبارات مورد نیاز سیل زدگان پرداخت می‌شود و خسارت‌های ناشی از سیل جبران خواهد شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.