تاریخ انتشار : شنبه 14 دی 1398 - 14:32
کد خبر : 7895

معرفی تیم های برتر مسابقات شطرنج کارگری کشور در اهواز

معرفی تیم های برتر مسابقات شطرنج کارگری کشور در اهواز

تیم‌های برتر رقابت‌های قهرمانی شطرنج کارگری کشور در اهواز معرفی شدند. به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛ مسابقات قهرمانی شطرنج کارگران کشور از نهم تا سیزدهم دی ماه با حضور ۱۲ تیم در بخش آقایان و ۸ تیم در بخش بانوان در بخش‌های استاندارد، سریع و برق‌آسا به میزبانی اهواز برگزار شد. در بخش استاندارد

تیم‌های برتر رقابت‌های قهرمانی شطرنج کارگری کشور در اهواز معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛ مسابقات قهرمانی شطرنج کارگران کشور از نهم تا سیزدهم دی ماه با حضور ۱۲ تیم در بخش آقایان و ۸ تیم در بخش بانوان در بخش‌های استاندارد، سریع و برق‌آسا به میزبانی اهواز برگزار شد.

در بخش استاندارد آقایان، تیم‌های فولاد اکسین خوزستان، اصفهان و تهران و در بخش بانوان نیز چهارمحال و بختیاری، فولاد اکسین خوزستان و فارس به ترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش سریع آقایان، تیم‌های اصفهان، فولاد اکسین خوزستان و مازندران به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند و در بخش بانوان نیز تیم فولاد اکسین خوزستان به قهرمانی رسید و چهارمحال و بختیاری و فارس به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش برق آسا که به صورت انفرادی برگزار شد، رضا کوهی و بهزاد کلانتری هر دو از اصفهان به ترتیب مقام‌های اول و دوم را به خود اختصاص دادند و سید مجتبی نبوی‌زاده از کرمان در مکان سوم ایستاد.

در بخش برق آسا بانوان نیز تکتم طباطبائی از یزد به قهرمانی رسید، طیبه موسیوند از خوزستان نایب‌قهرمان شد و فرانک شبانیان از چهارمحال و بختیاری در رده سوم قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به ۱۴ دی ۱۳۹۸ – ۱۴:۲۰ GMT 10:50

شنبه / ۱۴ دی ۱۳۹۸ / ۰۹:۳۸
دسته‌بندی: خوزستان
کد خبر: ۹۸۱۰۱۴۱۰۱۹۱
خبرنگار : ۵۰۲۲۸

پایان مسابقات شطرنج کارگری کشور در اهواز
شطرنج کارگری- اهواز

ایسنا/خوزستان تیم‌های برتر رقابت‌های قهرمانی شطرنج کارگری کشور در اهواز معرفی شدند.

مسابقات قهرمانی شطرنج کارگران کشور از نهم تا سیزدهم دی ماه با حضور ۱۲ تیم در بخش آقایان و ۸ تیم در بخش بانوان در بخش‌های استاندارد، سریع و برق‌آسا به میزبانی اهواز برگزار شد.

در بخش استاندارد آقایان، تیم‌های فولاد اکسین خوزستان، اصفهان و تهران و در بخش بانوان نیز چهارمحال و بختیاری، فولاد اکسین خوزستان و فارس به ترتیب اول تا سوم شدند.

به گزارش ایسنا، در بخش سریع آقایان، تیم‌های اصفهان، فولاد اکسین خوزستان و مازندران به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند و در بخش بانوان نیز تیم فولاد اکسین خوزستان به قهرمانی رسید و چهارمحال و بختیاری و فارس به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش برق آسا که به صورت انفرادی برگزار شد، رضا کوهی و بهزاد کلانتری هر دو از اصفهان به ترتیب مقام‌های اول و دوم را به خود اختصاص دادند و سید مجتبی نبوی‌زاده از کرمان در مکان سوم ایستاد.

در بخش برق آسا بانوان نیز تکتم طباطبائی از یزد به قهرمانی رسید، طیبه موسیوند از خوزستان نایب‌قهرمان شد و فرانک شبانیان از چهارمحال و بختیاری در رده سوم قرار گرفت.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.