تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 آذر 1398 - 18:58
کد خبر : 7612

صعود تیم سینا صنعت به فینال کشتی فرنگی باشگاه های جهان

صعود تیم سینا صنعت به فینال کشتی فرنگی باشگاه های جهان

  تیم سینا صنعت ایذه نخستین فینالیست کشتی فرنگی باشگاه های جهان شد. به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛در ادامه رقابت های دور گروهی کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان در بجنورد، سینا صنعت ایذه با کسب دومین پیروزی اولین فینالیست این رقابت ها نام گرفت. سینا صنعت در دومین دیدار خود و پس از

 

تیم سینا صنعت ایذه نخستین فینالیست کشتی فرنگی باشگاه های جهان شد.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛در ادامه رقابت های دور گروهی کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان در بجنورد، سینا صنعت ایذه با کسب دومین پیروزی اولین فینالیست این رقابت ها نام گرفت.

سینا صنعت در دومین دیدار خود و پس از برتری ۵ بر ۴ مقابل گل گهر سیرجان، برابر ارمنستان ۸ بر یک پیروز شد و به فینال رسید.

آذربایجان هم ۶ بر ۴ هند را از پیش رو برداشت.

در دیدارهای بعد از ظهر و پس از دیدار بازار بزرگ ایران و آذربایجان چهره دیگر فینالیست این رقابت ها که یکی از این دو تیم خواهد بود مشخص می شود.

نتایج انفرادی تیم های ارمنستان یک – سینا صنعت ایذه ۸ (اسامی تیم ارمنستان در ابتدا آمده):

۵۵ کیلوگرم: بدون حریف – مصیب اکبری (برنده)

۶۰ کیلوگرم: سوکیاسیان گوورک (برنده) – بدون حریف

۶۳ کیلوگرم: بدون حریف – بدون حریف

۶۷ کیلوگرم: آرتور گالستیان ۴ – شاهین بداغی مفرد ۸

۷۲ کیلوگرم: برنتسیان سریوژا ۵– احمد خراسانی پور ۷

۷۷ کیلوگرم: گریگوریان واروژان ۳ – محمدامین احمدپور ۴

۸۲ کیلوگرم: آرمان واردومیان ۲ – محمد ناقوسی ۱۱ (برنده با ضربه فنی)

۸۷ کیلوگرم: گفام تورگومیان ۵ – بهروز هدایتی ۱۰

۹۷ کیلوگرم: آرمن غزاریان ۳– آرمان علیزاده عبدولی ۱۲

۱۳۰ کیلوگرم: مغاکیان هوواهنس صفر – مسعود نعمت چکانی ۱۱

(اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است) نتایج انفرادی جمهوری آذربایجان ۶ – هند ۴

۵۵ کیلوگرم: زیاد زینالوف ۸ – آرجون هالاکروکی صفر

۶۰ کیلوگرم: عسگر علیزاده ۱۲– مانیش ۶

۶۳ کیلوگرم: زئور نوریف ۷ – ویکرام کراشناس کوراده ۱۵

۶۷ کیلوگرم: اورخان عیوضف یک – راویندر ۷

۷۲ کیلوگرم: آزاد علیف (برنده) – بدون حریف

۷۷ کیلوگرم: تونجای وزیرزاده (برنده) – بدون حریف

۸۲ کیلوگرم: بدون حریف – گوریریت سینگ (برنده)

۸۷ کیلوگرم: نظرشاه فتح الله اف صفر – سانیل کومار ۹

۹۷ کیلوگرم: عاریف نیف الله اف (برنده) – بدون حریف

۱۳۰ کیلوگرم: اویان نظریانی (برنده) – بدون حریف

این رقابت ها در ۲ گروه ۳ تیمی در حال برگزاری است.
دیدارهای رده بندی و فینال بعدازظهر فردا(پنج شنبه) برگزار می شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.