تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 مهر 1395 - 12:54
کد خبر : 184

علی کرانی:انجمن سازندگان تجهیزات خوزستان با ١۵٠شرکت در هشتمین نمایشگاه سازندگان داخلی تجهیزات صنعت نفت شرکت خواهند کرد

علی کرانی:انجمن سازندگان تجهیزات خوزستان با ١۵٠شرکت در هشتمین نمایشگاه سازندگان داخلی تجهیزات صنعت نفت شرکت خواهند کرد

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد امروز دوشنبه نوزدهم مهرماه ٩۵ مهندس علی کرانی رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت خوزستان به دعوت روابط عمومی مناطق نفتخیز جنوب در نشستی صمیمی در رسانه ی روابط عمومی مناطق نفتخیز جنوب حضور یافت و در مصاحبه ای با استقبال از برپایی هشتمین نمایشگاه سازندگان تجهیزات داخلی صنعت

image

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد امروز دوشنبه نوزدهم مهرماه ٩۵ مهندس علی کرانی رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت خوزستان به دعوت روابط عمومی مناطق نفتخیز جنوب در نشستی صمیمی در رسانه ی روابط عمومی مناطق نفتخیز جنوب حضور یافت و در مصاحبه ای با استقبال از برپایی هشتمین نمایشگاه سازندگان تجهیزات داخلی صنعت نفت به ارائه نقطه نظرات کارشناسی خود و انجمن سازندگان تجهیزات خوزستان پرداخت

وی با اشاره به رویکرد مثبت و دلسوزانه ی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در همکاری با این سازمان، گفت: به دلیل بروکراسی اداری، پیگیری ها در لایه های میانی سازمان بایگانی می شود.

علی کرانی، عامل این مسئله را فقدان واحد و یا فرد مشخصی برای پیگیری های بعدی نامه هایی که با نظر مثبت و موافقت مدیر عامل محترم نفت جنوب به سیستم اداری إرجاع می شوند گفت: پیشنهاد می شود تا حاصل شدن نتیجه فردی معرفی و روند اجرایی کار پیگیری شود.

وی، خواستار حمایت بیشتر از سازندگان تجهیزات صنعت نفت در استان خوزستان شد و اعلام نمود: در حال حاضر تجهیزاتی که توسط شرکت های عضو این انجمن ساخته می شود توسط شرکت های معتبر ممیزی و نظارت می شوند و از لحاظ کیفی دارای استانداردهای لازم هستند.
کرانی ،افزود: در هشتمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان ۸۰۰ متر فضای نمایشگاهی در محل سالن خلیج فارس نمایشگاه دایمی خوزستان در اختیار اعضاء انجمن قرار گرفته است.
رئیس انجمن سازندگات تجهیزات صنعت نفت خوزستان ، ادامه داد: ضروری است که از شرکت های برتر سازنده در استان خوزستان حمایت شود تا بتوانند در رقابتی برابر توانمندی های خود را ارایه دهند.
وی،پیشنهاد داد سهمی از قراردادهایی که در نمایشگاه انعقاد می گردد به سازندگان داخلی استان خوزستان اختصاص یابد و افزود: هرگونه موفقیتی در این زمینه علاوه بر توانمند سازی صنعتگران بومی، افتخاری برای استان است.
کرانی، با اشاره به اینکه در سال” اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل” قرار داریم، گفت: باید به شرکت هایی که از توانمندی لازم برخوردارند فرصت داد و بدون شک همکاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با ۱۵۰ شرکت عضو این انجمن علاوه بر ساخت و تامین تجهیزات لازم با هزینه کمتر، اشتغالزایی را نیز در سطح استان، به دنبال دارد.
وی، ارتباط بیشتر مدیران و کارشناسان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت را از راه های تحکیم همکاری و ایجاد شرایط برد-برد عنوان کرد.

و رویکرد جدید روابط عمومی مناطق نفتخیز در ارتباط ؛دعوت و حمایت از سازندگان داخلی هم استانی را خوشبینانه و امیدوارکننده توصیف کرد و اظهار امیدواری کرد که نمایشگاه پیش رو آغازی باشد بر حمایت؛رشد و حرکت رو به پیشرفت سازندگان تجهیزات صنعت نفت در استان خوزستان و نیز شروعی باشد بر تعامل بیشتر بین سازندگان تجهیزات و دستگاههای مرتبط در خوزستان

لازم به ذکر است که هشتمین نمایشگاه سازندگان داخلی تجهیزات صنعت نفت ١٧ آبان ٩۵ با حضور گسترده سازندگان داخلی در محل دائمی نمایشگاه ها در اهواز برگزار می گردد

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.