در میان این چهره های کشوری که پا به انتخابات داغ رامهرمز گذاشته اند فرشید کلاه کج مدیرکل نفتی فرودگاه عسلویه اما نمود و جلوه ی بیشتری داشته است
فرشید کلاه کج که در میان دوستانش به مهربانی،تواضع و وفای به عهد و پیمان مشهور است و این صفات گمشده ی سیاست مداران ما در کل کشور است و از هم اکنون دوستانش بخاطر همین صفات بارز برای او سنگ تمام گذاشته اند.
او که جزء مدیران تحصیلکرده و صاحب کلاس کشوری می باشد از لحاظ رای قومی و منطقه ای نیز از دلاوران لر بهمیی می باشد که خود دارای رای خوب قومی و عشایری در رامهرمز می باشند و پایه و ریشه ی قومی و وابستگی های او به مردم شهر و دیارش و نیز رزومه ی پربار مدیریتی او در سالیان گذشته از او رقیبی جدی ساخته است.
او که متولد ۱۳۴۶ از رامهرمز می باشد دارای کارشناسی ارشد علوم اجتماعی و ۲ فرزند دختر و پسر تحصیلکرده می باشد که فرزند پسر او خلبان و فرزند دخترش مهندس معماری می باشد و خود بعد از سالها فعالیت در صنعت نفت و کوله باری از تجارب مدیریتی و اجرایی به شهر و دیار خود آمده تا سالها تجربه ی گرانبهای خود را در اختیار و خدمت مردم شهر و منطقه ی خود بگذارد.
نکته ی جالب در خصوص فرشید کلاه کج اینکه ایشان بر عکس تمام مدیران خوزستانی و منطقه که به محض رشد به مرکز و تهران سرازیر می شوند او بعد از طی رده های مختلف و عالی مدیریتی آمده تا به مردم محروم و شریف حوزه ی رامهرمز و رامشیر خدمت بنماید.

مهندس فرشید کلاه کج با توجه به نام نیک و اقبال و رویکرد جوانان تحصیلکرده به او و نیز ریشه ی اصیل ایلیاتی و عشایری بی تردید می تواند پدیده ی انتخابات ۹۸ رامهرمز باشد و در میان مدعیان خوش بدرخشد
از ایشان در روزهای آینده بیشتر خواهیم شنید.

۲۱ آبان ۹۸/ بابک طهماسبی