تاریخ انتشار : جمعه 15 شهریور 1398 - 22:17
کد خبر : 5853

نتایج هفته سوم لیگ برتر فوتبال خوزستان

نتایج هفته سوم لیگ برتر فوتبال خوزستان

در هفته‌ای که جنوب سوسنگرد متوقف شد، تیم فرهنگ رامهرمز به صدر جدول لیگ برتر استان صعود کرد. به گزارش  پایگاه خبری جام سبز؛ هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های خوزستان، هفته‌ای پرگل بود که ۲۲ گل از خط دروازه‌ها گذشت و فرهنگ رامهرمز به رده اول جدول صعود کرد. در بازی‌های عصر جمعه،

در هفته‌ای که جنوب سوسنگرد متوقف شد، تیم فرهنگ رامهرمز به صدر جدول لیگ برتر استان صعود کرد.

به گزارش  پایگاه خبری جام سبز؛ هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های خوزستان، هفته‌ای پرگل بود که ۲۲ گل از خط دروازه‌ها گذشت و فرهنگ رامهرمز به رده اول جدول صعود کرد.

در بازی‌های عصر جمعه، تیم جنوب سوسنگرد با قبول تساوی مقابل پرسپولیس شوش صدر جدول را از دست داد و تیم فرهنگ رامهرمز با کسب پیروزی پرگل برابر آنزان ایذه صدرنشین لیگ برتر استان شد.

مسابقات این فصل با شرکت ۱۵ تیم در یک گروه برگزار می‌شود و در خاتمه بازی‌ها تیم قهرمان جواز حضور در لیگ ۳ کشور را کسب می‌کند.

نتایج دیدارهای سومین هفته از بازی‌های لیگ برتر فوتبال استان به شرح زیر است.

* قدس ماهشهر ۵ – سرخ آبی صیدون ۲
* پرسپولیس شوش ۲ – جنوب سوسنگرد ۲
* فرهنگ رامهرمز ۴ – آنزان ایذه ۱
* شهداء دوکوهه اندیمشک ۱ – پاسارگاد رامشیر ۰
* استقلال زیدون ۰ – بهمئی رامهرمز ۱
* شهرداری بندرامام ۲ – آبی پوشان حمیدیه ۱
* پرسپولیس ویس ۱ – ایرانمهر خرمشهر ۰

تیم نوید دانه رامهرمز در این هفته استراحت داشت.
به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛ در هفته‌ای که جنوب سوسنگرد متوقف شد، تیم فرهنگ رامهرمز به صدر جدول لیگ برتر استان صعود کرد.

هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های خوزستان، هفته‌ای پرگل بود که ۲۲ گل از خط دروازه‌ها گذشت و فرهنگ رامهرمز به رده اول جدول صعود کرد.

در بازی‌های عصر جمعه، تیم جنوب سوسنگرد با قبول تساوی مقابل پرسپولیس شوش صدر جدول را از دست داد و تیم فرهنگ رامهرمز با کسب پیروزی پرگل برابر آنزان ایذه صدرنشین لیگ برتر استان شد.

مسابقات این فصل با شرکت ۱۵ تیم در یک گروه برگزار می‌شود و در خاتمه بازی‌ها تیم قهرمان جواز حضور در لیگ ۳ کشور را کسب می‌کند.

نتایج دیدارهای سومین هفته از بازی‌های لیگ برتر فوتبال استان به شرح زیر است.

* قدس ماهشهر ۵ – سرخ آبی صیدون ۲
* پرسپولیس شوش ۲ – جنوب سوسنگرد ۲
* فرهنگ رامهرمز ۴ – آنزان ایذه ۱
* شهداء دوکوهه اندیمشک ۱ – پاسارگاد رامشیر ۰
* استقلال زیدون ۰ – بهمئی رامهرمز ۱
* شهرداری بندرامام ۲ – آبی پوشان حمیدیه ۱
* پرسپولیس ویس ۱ – ایرانمهر خرمشهر ۰

تیم نوید دانه رامهرمز در این هفته استراحت داشت.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.