تاریخ انتشار : دوشنبه 24 مرداد 1401 - 14:04
کد خبر : 13733

لژیونر فوتسال خوزستان در جام اروپا لژیونر فوتسال خوزستان در مسابقات جام باشگاه‌های اروپا به میدان می‌رود

لژیونر فوتسال خوزستان در جام اروپا لژیونر فوتسال خوزستان در مسابقات جام باشگاه‌های اروپا به میدان می‌رود

به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛ حکیم غزی بازیکن فوتسال اهوازی به تیم فوتسال اف سی رسینگارد سوئد پیوست و این را در مسابقات جام باشگاه‌های اروپا را همراهی خواهد کرد. لژیونر فوتسال خوزستان در جام اروپا     غزی در کشورمان در تیم‌های نفت اهواز و مقاومت شهرکرد بازی کرده است و به ترتیب

به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛ حکیم غزی بازیکن فوتسال اهوازی به تیم فوتسال اف سی رسینگارد سوئد پیوست و این را در مسابقات جام باشگاه‌های اروپا را همراهی خواهد کرد.

لژیونر فوتسال خوزستان در جام اروپا

 

 

غزی در کشورمان در تیم‌های نفت اهواز و مقاومت شهرکرد بازی کرده است و به ترتیب ۴ و ۲ سال در تیم‌های نیرو هوایی عراق و الکرخ بغداد به میدان رفته است.

 

غزی هفت ساله است که در مسابقات فوتسال باشگاه‌های سوئد حضور دارد.

 

در مسابقات فوتسال باشگاه‌های سوئد ۱۰ تیم به رقابت می‌پردازند.

 

عزی تلاش می کند با درخشش در مسابقات جام باشگاههای اروپا پیراهن تیم ملی فوتسال کشورمان را بدست آورد.

 

 

***

به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛ حکیم غزی بازیکن فوتسال اهوازی به تیم فوتسال اف سی رسینگارد سوئد پیوست و این را در مسابقات جام باشگاه‌های اروپا را همراهی خواهد کرد.لژیونر فوتسال خوزستان در جام اروپا

غزی در کشورمان در تیم‌های نفت اهواز و مقاومت شهرکرد بازی کرده است و به ترتیب ۴ و ۲ سال در تیم‌های نیرو هوایی عراق و الکرخ بغداد به میدان رفته است.

غزی هفت ساله است که در مسابقات فوتسال باشگاه‌های سوئد حضور دارد.در مسابقات فوتسال باشگاه‌های سوئد ۱۰ تیم به رقابت می‌پردازند.عزی تلاش می کند با درخشش در مسابقات جام باشگاههای اروپا پیراهن تیم ملی فوتسال کشورمان را بدست آورد.به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛ حکیم غزی بازیکن فوتسال اهوازی به تیم فوتسال اف سی رسینگارد سوئد پیوست و این را در مسابقات جام باشگاه‌های اروپا را همراهی خواهد کرد.لژیونر فوتسال خوزستان در جام اروپاغزی در کشورمان در تیم‌های نفت اهواز و مقاومت شهرکرد بازی کرده است و به ترتیب ۴ و ۲ سال در تیم‌های نیرو هوایی عراق و الکرخ بغداد به میدان رفته است.

غزی هفت ساله است که در مسابقات فوتسال باشگاه‌های سوئد حضور دارد.در مسابقات فوتسال باشگاه‌های سوئد ۱۰ تیم به رقابت می‌پردازند.عزی تلاش می کند با درخشش در مسابقات جام باشگاههای اروپا پیراهن تیم ملی فوتسال کشورمان را بدست آورد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.