تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 شهریور 1395 - 0:13
کد خبر : 34

معاون بهره برداری شرکت آبفا اهواز خبر داد: استانداردسازی ۴۰۰ انشعاب غیرمجاز آب

معاون بهره برداری شرکت آبفا اهواز خبر داد: استانداردسازی ۴۰۰ انشعاب غیرمجاز آب

معاون بهره برداری شرکت آبفا اهواز خبر داد: استانداردسازی ۴۰۰ انشعاب غیرمجاز آب سعید دشتی زاده از استانداردسازی ۴۰۰ فقره انشعاب آب غیر مجاز در شهرستان اهواز توسط واحدهای عملیاتی شرکت آبفا خبر داد. به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، دشتی زاده با اعلام این خبر گفت: انشعابات یادشده به صورت

معاون بهره برداری شرکت آبفا اهواز خبر داد:
استانداردسازی ۴۰۰ انشعاب غیرمجاز آب
سعید دشتی زاده از استانداردسازی ۴۰۰ فقره انشعاب آب غیر مجاز در شهرستان اهواز توسط واحدهای عملیاتی شرکت آبفا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، دشتی زاده با اعلام این خبر گفت: انشعابات یادشده به صورت متمرکز و شناور در جوی قرار داشتند که ضمن شناسایی توسط واحد عملیات شرکت تبدیل وضعیت شدند.
وی با اشاره به اینکه انشعابات غیرمجاز در هشت خیابان از این منطقه نصب شده بود، افزود:انشعابات جدید بلافاصله پس از خروج لوله های مذکور جهت شهروندان این منطقه نصب گردید.
به گفته معاون بهره برداری شرکت آبفا اهواز، ارتقای بهداشت منطقه و پیشگیری از بروز بیماری از طریق این انشعابات غیرمجاز، جلوگیری از هدررفت و اصلاح زیرساخت توزیع آب از اهداف اصلی شناسایی انشعابات غیر مجاز در سطح شهر می باشد.
سعید دشتی زاده با بیان اینکه تبدیل وضعیت انشعابات غیرمجاز آب تاثیر مستقیم و مثبتی بر وضعیت کمی و کیفی آب اعمال می نماید، اعتبار این عملیات را از محل منابع جاری شرکت آبفا اهواز اعلام نمود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.