تاریخ انتشار : دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 - 19:24
کد خبر : 3920

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان منصوب شد

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان منصوب شد

جعفر سمیعی زفرقندی به عنوان مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری جام سبز، طی حکمی از سوی دکتر سلطانی فر، جعفر سمیعی زفرقندی به عنوان مدیرکل حراست این وزارتخانه منصوب شد. در این حکم آمده است: “نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی و موافقت ریاست محترم سازمان

وزارت ورزش

جعفر سمیعی زفرقندی به عنوان مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز، طی حکمی از سوی دکتر سلطانی فر، جعفر سمیعی زفرقندی به عنوان مدیرکل حراست این وزارتخانه منصوب شد.

در این حکم آمده است: “نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی و موافقت ریاست محترم سازمان حراست کلاً کشور، به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل حراست» منصوب می‌شوید.
امید است در سایه الطاف الهی و با بهره‌گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید در پیشبرد اهداف و وظایف محوله با همکاری سایر معاونت‌ها، مدیران کل ستادی و استانی در انجام این وظیفه خطیر موفق و موید باشید”.

زفرقندی پیش از این مسؤول حراست شهرداری تهران بود

جعفر سمیعی زفرقندی به عنوان مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان منصوب شد.به گزارش ایسنا، طی حکمی از سوی دکتر سلطانی فر، جعفر سمیعی زفرقندی به عنوان مدیرکل حراست این وزارتخانه منصوب شد.در این حکم آمده است: “نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی و موافقت ریاست محترم سازمان حراست کلاً کشور، به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل حراست» منصوب می‌شوید.امید است در سایه الطاف الهی و با بهره‌گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید در پیشبرد اهداف و وظایف محوله با همکاری سایر معاونت‌ها، مدیران کل ستادی و استانی در انجام این وظیفه خطیر موفق و موید باشید”.زفرقندی پیش از این مسؤول حراست شهرداری تهران بوددر این حکم آمده است: “نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی و موافقت ریاست محترم سازمان حراست کلاً کشور، به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل حراست» منصوب می‌شوید.امید است در سایه الطاف الهی و با بهره‌گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید در پیشبرد اهداف و وظایف محوله با همکاری سایر معاونت‌ها، مدیران کل ستادی و استانی در انجام این وظیفه خطیر موفق و موید باشید”.زفرقندی پیش از این مسؤول حراست شهرداری تهران بود

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.