تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 - 11:56
کد خبر : 4149

پوری حسینی: میزان بدهی های استقلال و پرسپولیس روشن شده و قابل محاسبه است

پوری حسینی: میزان بدهی های استقلال و پرسپولیس روشن شده و قابل محاسبه است

پوری حسینی رییس سازمان خصوصی سازی گفت: در حال حاضر شفافیت مالی و حسابرسی دقیق باشگاههای استقلال و پرسپولیس قابل مقایسه با گذشته نیست / ابهامات مصوبه مجلس برای واگذاری دوباشگاه بایستی بر طرف شود. به گزارش پایگاه خبری جام سبز،میر اشرف پوری حسینی  با ابراز خرسندی از شفافیت مالی و حساب‌ها در دو باشگاه

پوری حسینی

پوری حسینی

رییس سازمان خصوصی سازی گفت: در حال حاضر شفافیت مالی و حسابرسی دقیق باشگاههای استقلال و پرسپولیس قابل مقایسه با گذشته نیست / ابهامات مصوبه مجلس برای واگذاری دوباشگاه بایستی بر طرف شود.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز،میر اشرف پوری حسینی  با ابراز خرسندی از شفافیت مالی و حساب‌ها در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت : انصافا وضعیت مناسب دو باشگاه در حال حاضر برای تعیین و پرداخت بدهی های ناشی از مالیات و طلبکاران حقیقی و حقوقی نسبت به گذشته قابل مقایسه نیست بدهی ها روشن شده و کاملا قابل محاسبه است ضمن اینکه بخش قابل توجهی از آن سه سال گذشته پرداخت شده است.
وی ادامه داد : مصوبه مجلس برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دارای ایراداتی است و مسیر واگذاری دو باشگاه را دچار مشکلات جدی خواهد کرد و امیدوارم در نشست هایی که با همکاران مجلس داریم این مشکلات با دیدگاه‌های کارشناسی رفع شود و مسیر واگذاری هموار شود.
رییس سازمان خصوصی سازی گفت : من امیدوارم مجلس برای مصوبه خود جهت خصوصی شدن دو باشگاه اصلاحیه بدهد والا مسیری خواهیم رفت که واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را به شدت دچار مشکل می کند.

پوری حسینی گفت : تاکنون ما با مدیران بورس برای واگذاری دوباشگاه جلسه داشته ایم و ابهامات خود را با رییس و اعضای کمیسیون اصل ۴۴ مجلس در میان گذاشتیم و مسیر کارشناسی ما ادامه دارد.
رییس سازمان خصوصی سازی درباره قیمت واگذاری دوباشگاه استقلال و پرسپولیس گفت : قیمت را هیات واگذاری مشخص می کند ولی قطعا بسیار بیشتر از میزان سیصد میلیارد تومان سه سال قبل است و ما باشگاه را با دارایی و بدهی آن می فروشیم.

پوری حسینی گفت : تاکنون ما با مدیران بورس برای واگذاری دوباشگاه جلسه داشته ایم و ابهامات خود را با رییس و اعضای کمیسیون اصل ۴۴ مجلس در میان گذاشتیم و مسیر کارشناسی ما ادامه دارد.رییس سازمان خصوصی سازی درباره قیمت واگذاری دوباشگاه استقلال و پرسپولیس گفت 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.