تاریخ انتشار : پنجشنبه 10 مرداد 1398 - 23:12
کد خبر : 5309

صعود نمایندگان ایران در جدیدترین رنکینگ المپیکی کاراته

صعود نمایندگان ایران در جدیدترین رنکینگ المپیکی کاراته

جدیدترین رنکینگ اوزان المپیکی کاراته اعلام شد و نمایندگان کاراته کشورمان بعد از موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا در اوزان خود صعود کردند. به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛جدیدترین رنکینگ اوزان المپیکی کاراته (آگوست ۲۰۱۹)، امروز (پنجشنبه) اعلام شد و نمایندگان کشورمان در بخش آقایان و بانوان بعد از موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا با

جدیدترین رنکینگ اوزان المپیکی کاراته اعلام شد و نمایندگان کاراته کشورمان بعد از موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا در اوزان خود صعود کردند.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز؛جدیدترین رنکینگ اوزان المپیکی کاراته (آگوست ۲۰۱۹)، امروز (پنجشنبه) اعلام شد و نمایندگان کشورمان در بخش آقایان و بانوان بعد از موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا با صعود در رنکینگ المپیکی خود مواجه شدند.

در وزن ۷۵- کیلوگرم، بهمن عسگری با کسب مدال برنز شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا همچنان با کسب ۵۰۴۷,۵ امتیاز مقتدرانه صدرنشین رنکینگ این وزن است. در این وزن کن نیشیمورا از ژاپن با کسب ۴۷۰۲.۵ امتیاز و لوئیجی بوسا از ایتالیا با کسب ۴۷۰۲.۵ امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند. علی‌اصغر آسیابری، دیگر نماینده کاراته کشورمان در این وزن با کسب ۱۳۲۷.۵ امتیاز در رتبه شانزدهم قرار دارد.

سجاد گنج‌زاده نیز بعد از کسب مدال برنز شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا با کسب ۵۴۵۲,۵ امتیاز به رتبه دوم رنکینگ وزن ۷۵+ کیلوگرم صعود کرد. در این وزن اوگور آکتاش از ترکیه با کسب ۶۷۱۲.۵ امتیاز در جایگاه نخست و جاناتان هورنه از آلمان با کسب ۵۱۳۷.۵ امتیاز در رتبه سوم قرار دارند.

ذبیح‌الله پورشیب، کاپیتان تیم ملی کاراته کشورمان نیز با کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا، با کسب ۴۴۲۵ امتیاز به رتبه پنجم رنکینگ وزن ۷۵+ کیلوگرم صعود کرد. صالح اباذری دیگر نماینده کشورمان نیز با کسب ۲۴۹۷,۳۵ امتیاز در رتبه دهم قرار دارد.

اما در وزن ۶۷- کیلوگرم، هامون درفشی‌پور با کسب ۱۹۸۷,۵ امتیاز در رتبه نوزدهم قرار دارد، مجید حسن‌نیا با کسب ۱۹۲۷.۵ امتیاز در رتبه بیست‌ویکم ایستاده و سیدعلی کریمی با کسب ۷۹۵ امتیاز رتبه شصت‌وششم را به خود اختصاص داده است.

همچنین امیر مهدی‌زاده که به دلیل محرومیت امکان حضور در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا را پیدا نکرد، با کسب ۷۳۵ امتیاز در جایگاه هفتادوسوم وزن ۶۷- کیلوگرم حضور دارد. در این وزن دارخان اسدیلوف از قزاقستان با کسب ۵۳۱۷,۵ امتیاز صدرنشین است و استیون داکاستا از فرانسه با کسب ۵۲۵۰ امتیاز و آنجلو کریشنزو از ایتالیا با کسب ۵۱۶۰ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم حضور دارند.

براساس این گزارش، در بخش بانوان و در وزن ۶۱+ کیلوگرم، حمیده عباسعلی بعد از کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا با کسب ۳۱۷۲,۵ امتیاز به رتبه هفتم رنکینگ این وزن صعود کرد. در این وزن النا کوئیریچی از سوئیس با کسب ۴۴۷۰ امتیاز صدرنشین است و ایرنا زارتسکا از آذربایجان با کسب ۳۷۲۷.۵ امتیاز و آیومی یوکوسا از ژاپن با کسب ۳۴۸۰ امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

طراوات خاکسار نیز بعد از کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا با کسب ۳۲۰۲,۵ امتیاز به رتبه هفتم وزن ۵۵- کیلوگرم صعود کرد. در این وزن سراپ اوزچلیک آراپ اوگلو از ترکیه با کسب ۶۸۰۲.۵ امتیاز صدرنشین است و آنژلیکا ترلیوگا از اوکراین با ۴۷۳۲.۵ امتیاز و بتینا پلانک از لهستان با کسب ۳۷۲۷.۵ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم حضور دارند.

در وزن ۶۱- کیلوگرم، رزیتا علیپور پس از کسب مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا با کسب ۲۵۷۲,۵ امتیاز به رتبه هفتم صعود کرد. صدرنشینی این وزن در اختیار ژیائویان ین از چین با کسب ۵۷۱۵ امتیاز قرار دارد. جیانا لطفی از مصر با کسب ۴۳۸۰ امتیاز و یووانا پرکوویچ از صربستان ۳۸۳۲.۵ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند. در کاتای بانوان نیز فاطمه صادقی با کسب ۱۳۶۵ امتیاز در رتبه پانزدهم قرار دارد و در کاتای مردان نیز ابوالفضل شهرجردی ۱۴۲۵.۵ امتیاز در جایگاه بیستم حضور دارد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.