تاریخ انتشار : سه شنبه 25 مرداد 1401 - 10:26
کد خبر : 13736

حفاظت جایگاه کبدی خوزستان در کشور رییس هیئت کبدی خوزستان از تلاش برای میزبانی مسابقات بین المللی در استان خبر داد.

حفاظت جایگاه کبدی خوزستان در کشور رییس هیئت کبدی خوزستان از تلاش برای میزبانی مسابقات بین المللی در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز، کمال سعدی آل کثیر با اشاره به اینکه  کبدی خوزستان در وضعیت خوبی قرار گرفته است، گفت:درصورت فراهم شدن شرایط مسابقات بین المللی را برای اولین بار در خوزستان برگزار خواهیم کرد.   حفاظت جایگاه کبدی خوزستان در کشور   وی با بیان اینکه با برنامه ریزی‌ها و تلاش‌ها

به گزارش پایگاه خبری جام سبز، کمال سعدی آل کثیر با اشاره به اینکه  کبدی خوزستان در وضعیت خوبی قرار گرفته است، گفت:درصورت فراهم شدن شرایط مسابقات بین المللی را برای اولین بار در خوزستان برگزار خواهیم کرد.

 

حفاظت جایگاه کبدی خوزستان در کشور

 

وی با بیان اینکه با برنامه ریزی‌ها و تلاش‌ها صورت گرفته در جایگاه و سطح اول کشور قرار گرفتیم، گفت:هدف بعدی ما تبدیل شدن به قطب بازیکن سازی ایران است.

 

رییس هیئت کبدی استان با اشاره به اینکه اجرای طرح نخبه پروری به نتایج خوبی در سطح کشور و خوزستان دست پیدا کردیم، اظهارداشت: با توجه نتایج مثبت طرح نخبه پروری کبدی نوجوانان و جوانان استان خوزستان یکبار دیگر به دنبال اجرایی آن هستیم.

 

آل کثیر با اشاره به اینکه رسیدن به اهداف سخت است، ولی حفظ و نگهداری آن به تلاش بیشتر، نیاز است، گفت:با هدف حفظ آمادگی تیم‌های نوجوانان و جوانان، دو جام کبدی به نام‌های جام شهید علی هاشمی و جام شهید قربانی را در ماه‌های پیش رو برگزار کنیم.

 

رییس هیئت کبدی خوزستان به حضور استعداد‌های فراوان در این رشته در استان اشاره کرد و گفت:برگزاری جام شهید علی هاشمی و شهید قربانی باعث می‌شودتا تیم‌ها برای مسابقات دهه مبارک فجر آماده‌تر باشند.

 

آل کثیر گفت:خروجی این برنامه ریزی ساخته شدن بازیکن‌ها برای مسابقات نوجوانان و جوانان سال دیگر است و با رقابت این نفرات در مسابقات بین المللی آن‌ها را به لحاظ تجربه در وضعیت خوبی قرار بدهد.

 

رییس هیئت کبدی خوزستان گفت: برگزاری مسابقات بین المللی نقش مهمی در تبدیل شدن به قطب بازیکن سازی ایران خواهد داشت: برگزاری اردو‌های تیم‌های ملی را با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون کبدی کشور در دستور کار خود داریم

 

حفاظت جایگاه کبدی خوزستان در کشور

 

وی از حضور خوزستان در مسابقات کبدی دسته اول باشگاه‌های کشور خبرداد وگفت: در صورت برگزاری مسابقات دسته اول با پتانسیل موجود جوانان خوزستان در مقابل تیم‌های شرکت کننده به میدان خواهیم رفت.

 

رییس هیئت کبدی استان گفت: صحبت‌های خوبی با رئیس تربیت بدنی آموزش و پرورش خوزستان داشتم و یک تعامل و هم افزایی خوبی شکل گرفته است که از همه ظرفیت‌ها مدارس استفاده کرد.

 

وی با تقدیر از حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، گفت:باید جایگاه کنونی حفاظت کنیم و آنطوری برنامه ریزی کنیم که مسیر پیشرفت را متوقف نکنیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.