تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 فروردین 1396 - 8:30
کد خبر : 1090

علی گلمرادی در جمع اصحاب رسانه …اقدام و عمل مدیران اجرایی پررنگتر از شعار باشد

علی گلمرادی در جمع اصحاب رسانه …اقدام و عمل مدیران اجرایی پررنگتر از شعار باشد

  به گزارش پایگاه خبری  جام سبز ” علی گلمرادی نماینده خوزستان در جمع اصحاب رسانه :ضمن عرض خدا قوت به همه مسئولین زحمت کش در سال اقتصاد مقاومتی ، امیدوارم سال نو سالی پر از موفقیت برای کشور باشد و اقدام و عمل مدیران اجرایی پر رنگتر از شعار باشد. وضعیت موجود استان حقیقتا وضعیت

 

به گزارش پایگاه خبری  جام سبز ” علی گلمرادی نماینده خوزستان در جمع اصحاب رسانه :ضمن عرض خدا قوت به همه مسئولین زحمت کش در سال اقتصاد مقاومتی ، امیدوارم سال نو سالی پر از موفقیت برای کشور باشد و اقدام و عمل مدیران اجرایی پر رنگتر از شعار باشد.

وضعیت موجود استان حقیقتا وضعیت خوبی نیست و با توجه به ظرفیت ها و استعداد های خوبی که در استان وجود دارد هیچ توجهی از جانب مدیران اجرایی استان در خصوص این نابسامانی ها پذیرفته نیست .

در جلساتی که در خدمت مجمع نمایندگان پیرامون مسائل استان بحث می شود بیشتر دوستان نگران وضعیت مدیریت استان هستند استان خوزستان نیازمند رویکردی متفاوت با وضعیت موجود است .

بازار کشور عراق در بیخ گوش ما می باشد . اما بهره برداری از ظرفیت های اقتصادی و تجاری این کشور در اختیار کشورهای دور دست و همچنین استان های دور دست می باشد . مدیران استان خوزستان باید بیدار بشود.

امروز عمده ترین مسئله کشور مسئله بیکاری جوانانی می باشد که در حقیقت سرمایه های اجتماعی کشور بوده و متاسفانه توجه مسئولین اجرایی کشور به اشتغال آنها کمرنگ می باشد.

بر اساس حقایق باید بپذیریم که جوانانی ،نیروی ثروت آخرین کشور محسوب می گردند ، اما براساس واقعیت ها بدلیل بی توجهی مسئولین امر به نیروهای ثروت سوز کشور تبدیل شده اند .

توجه به اشتغال نسل جوان کشور بزرگترین کمک به توسعه و ترقی کشور در همه ابعاد می باشد و وضعیت موجود جوانان حکایت از بی تدبیری مسئولین اجرایی کشور در بهره گیری از این ظرفیت ارزشمند دارد.

اتفاق دلخراش اخیرا در استان خوزستان بدلیل وجود ریزگردها بیانگر سوء تدبیر و کم تعهدی مسئولین ذی ربط استانی در مقابل مردم فهیم خوزستان بود . دلیلی ندارد اگر در مهار ریزگرد موفق نیستیم باید برق استان قطع بشود  ولی دلیلی وجود ندارد که اگر برق استان قطع شد، آب استان و مخابرات استان قطع بشود این اتفاق مایه شرمندگی مسئولین است.

استان خوزستان به لحاظ برخوردار بودن از ظرفیت های بی بدیل از قبیل نفت، گاز، صنایع پتروشیمی ، رودخانه های جاری ، دریا و بنادر ، شیلات و کشاورزی و …….به حقیقت باید زیباترین و پر امکانات ترین استان در دنیا باشد اما به واقعیت پر مسئله ترین استان در کشور است.

عامل عقب ماندگی استان خوزستان اگر چه متعدد می باشد ولی مهمترین عامل ، عدم تعهد و با تخصص و بعضا هر دوی آنها در بین مدیران اجرایی استان بوده و البته نمایندگان مجلس در این راستا بی تقصیر نبوده چرا که در جایگاه نظارتی نباید اجازه فرصت سوزی به این قبیل مدیران می دادند .

برای برون رفت از چالشها و مشکلات استان خوزستان همه آحاد جامعه استان باید تلاش مضاعف داشته باشند . باید مردم و نمایندگان مردم در مجلس و همچنین مدیران اجرایی استان بصورت واقع بینانه و با همگرایی بفکر توسعه همه جانبه استان بوده و در انتظار نداشته باشند از بیرون کسی نجات بخش آنها باشد.

هرنماینده مجلس در حقیقت نماینده کل کشور بوده و باید نسبت به هرمسئله و مشکل در سطح کشور عکس العمل نشان دهد البته علاوه بریک وظیفه قانونی ، این مهم به لحاظ شرعی و اخلاقی نیز مورد توجه می باشد.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.