تاریخ انتشار : سه شنبه 24 مرداد 1396 - 14:27
کد خبر : 1476

موفقیت راه آهن جنوب بعنوان یکی از مهمترین شاهراه های حیاتی حمل و نقل در کشور

موفقیت راه آهن جنوب بعنوان یکی از مهمترین شاهراه های حیاتی حمل و نقل در کشور

شبکه ریلی استان خوزستان از نظر طول خط اصلی رتبه هشتم را از بین مناطق ۱۹گانه راه آهن کل کشور به خود اختصاص داده است. به گزارش پایگاه خبری جام سبز “،عبدالکریم درویش زاده مدیر کل راه آهن جنوب گفت : شبکه ریلی استان خوزستان با قدمت ۷۸ساله که بهره برداری آن در زمان احداث


شبکه ریلی استان خوزستان از نظر طول خط اصلی رتبه هشتم را از بین مناطق ۱۹گانه راه آهن کل کشور به خود اختصاص داده است.
به گزارش پایگاه خبری جام سبز “،عبدالکریم درویش زاده مدیر کل راه آهن جنوب گفت : شبکه ریلی استان خوزستان با قدمت ۷۸ساله که بهره برداری آن در زمان احداث راه آهن یعنی سال ۱۳۱۷صورت گرفته است، هم چنان بعنوان یک شریان زنده و پویا در کشور فعالیت دارد.
وی افزود :این راه آهن که از ۱۲۵کیلومتری اندیمشک آغاز می شود، با پوشش وسیع به طول ۶۹۹ کیلومتر خط اصلی و حدود ۲۶۴/۳کیلومتر خط فرعی یکی از شاهراه های ماموری،صنعتی و تجاری جریان حمل و نقل کشور محسوب می شود.
شایان ذکر است که این شبکه جمعا حدود ۶%طول شبکه ریلی کشور را تشکیل می دهد که با تلاش شبانه روزی مدیران راه آهن جنوب در تمام این سالها توانسته است به لحاظ ارائه خدمات و جلب اعتماد و رفع نیاز مسافران در بخش حمل و نقل بسیار موفق عمل کند، به نحوی که رتبه چهارم راه آهن کشور از نظر جابه جایی بار و مسافر به راه آهن جنوب تعلق گرفته است.
می توان علت موفقیت و استقبال مردم از راه آهن جنوب را مدیریت لایق و کارایی عبدالکریم درویش زاده مدیرعامل ؛سیستم مدیریت قوی ، عملکرد صحیح و سالم ارگان و تیم اداری آگاه و تلاشگر در طول سالهای خدمت رسانی دانست.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.