تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 خرداد 1397 - 12:29
کد خبر : 2320

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس تاکید کرد؛ افزایش مشارکت سازندگان داخلی در اجرای طرح‎های پارس جنوبی

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس تاکید کرد؛ افزایش مشارکت سازندگان داخلی در اجرای طرح‎های پارس جنوبی

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، با تاکید بر نگاه ویژه این شرکت به استفاده از تولیدات داخلی در پروژه های گازی پارس جنوبی، از پیگیری برنامه هایی با هدف مشارکت بیشتر سازندگان و افزایش مستمر حمایت از ساخت داخل در اجرای طرح های مربوط به عملیات تولید خبر داد. به گزارش پایگاه خبری جام

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، با تاکید بر نگاه ویژه این شرکت به استفاده از تولیدات داخلی در پروژه های گازی پارس جنوبی، از پیگیری برنامه هایی با هدف مشارکت بیشتر سازندگان و افزایش مستمر حمایت از ساخت داخل در اجرای طرح های مربوط به عملیات تولید خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز،محمد مشکین فام پس از بازدید میدانی از طرح های احداث نیروگاه سیکل ترکیبی پارس جنوبی، پروژه ساخت مخازن ذخیره سازی میعانات گازی و جلسه با مجریان و پیمانکاران این دو طرح، در نشستی باهمراهی معاون عملیات و پشتیبانی حضور یافت و با مدیران و سرپرستان بخش عملیات تولید و پشتیبانی دیدار کرد.
در این نشست با اشاره به افزایش تدریجی تعداد سکوهای تولیدی پارس جنوبی، ضرورت بازنگری در ساختار نیروی انسانی و تقویت ارائه خدمات رفاهی به کارکنان بخش فراساحل مورد ارزیابی قرار گرفت.
مشکین فام در این باره با اشاره به تدوین طرح هایی از جمله ایجاد تاسیسات مسکونی در مجاورت سکوهای دریایی، گفت: اجرایی شدن طرح فوق، موجب بهبود استاندارهای خدماتی، توسعه شاخص های کمی و کیفی در عملیات تولید از جمله کاهش بازه زمانی تعمیرات سالیانه، شتاب در عملیات پشتیبانی از سکوهای دریایی، کاهش توقف در چرخه تولید و تداوم تولید تکلیفی خواهد شد.
در ادامه این جلسه، ارزیابی میزان پیشرفت تعمیرات اساسی در سال جاری، لزوم حمایت از ساخت داخل، قراردادهای درحال اجرای عملیات تولید، توسعه فضاه مسکونی در بخش فراساحل و عملیات پشتیبانی سکوهای دریایی تبیین شد.
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در ادامه سفر هفتگی به پارس جنوبی با همراهی مجریان طرح های توسعه پارس جنوبی از ردیف های شیرین سازی و واحد بازیافت گوگرد فاز ١٣ و ٢٢ تا ٢۴ و پالایشگاه فاز ١۴ بازدید کرد.
در بازدید میدانی مشکین فام از پالایشگاه طرح های یاد شده، وضعیت تولید گاز شیرین در دو ردیف شیرین سازی درحال بهره برداری فاز١٣ و ردیف اول درحال تولید فازهای ٢٢ تا٢۴ پارس جنوبی و ردیف های فرایندی باقیمانده این طرح ها توسط تیم کنترل پروژه مورد ارزیابی قرار گرفت.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.