تاریخ انتشار : دوشنبه 25 تیر 1397 - 13:28
کد خبر : 2679

مهندس حاتمی: تکریم و رضایتمندی منابع انسانی افزایش بهره وری را به دنبال دارد

مهندس حاتمی: تکریم و رضایتمندی منابع انسانی افزایش بهره وری را به دنبال دارد

به گزارش پایگاه خبری جام سبز: مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بازدید از منطقه عملیاتی آغار و دالان که با همراهی کوروش کرمپور عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی انجام شد، افزایش بهره وری سازمانی را نتیجه تکریم، رضایتمندی و ارتقاء جایگاه منابع انسانی عنوان کرد. مهندس رامین حاتمی، در جلسه ای که

به گزارش پایگاه خبری جام سبز:

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بازدید از منطقه عملیاتی آغار و دالان که با همراهی کوروش کرمپور عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی انجام شد، افزایش بهره وری سازمانی را نتیجه تکریم، رضایتمندی و ارتقاء جایگاه منابع انسانی عنوان کرد.

مهندس رامین حاتمی، در جلسه ای که با حضور نماینده مردم شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، مدیران نفت مناطق مرکزی، مدیرعامل، مدیران، جمعی از رؤسا و کارشناسان شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و جمعی از مسئولان محلی در منطقه عملیاتی آغار و دالان برگزار شد، یادآور شد: تکریم و ارتقاء جایگاه منابع انسانی، همواره در صنعت نفت از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.
وی، ضمن تبریک دهه کرامت اضافه کرد: تلاش مجموعه مدیریت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران این است که در کنار رعایت قوانین و مقررات، زمینه رضایتمندی کارکنان و افزایش بهره‎وری را فراهم آورد.
مهندس حاتمی، افزود: بهبود شرایط اسکان کارکنان اقماری از جمله فعالیت هایی است که در مجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران دنبال می شود و در حال حاضر نیز در منطقه عملیاتی پارسیان شاهد اجرای پروژه های احداث و بهسازی اماکن اقامتی کارکنان هستیم.
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی نیز در این جلسه، ضمن تبریک فرا رسیدن دهه کرامت، گفت: منطقه عملیاتی آغار و دالان با تولید روزانه ۴۵ میلیون متر مکعب گاز، شش درصد از کل گاز تولیدی کشور را تأمین می کند.
دکتر غلامحسین منتظری، با اشاره به اینکه یک هزار و ۷۵۰ نفر نیروی انسانی، تولید این منطقه عملیاتی را پشتیبانی می کند، یادآور شد: ۹۳ درصد نیروهای شاغل در این منطقه نیروهای بومی استان فارس هستند که حدود ۸۵ درصد آن را نیروهای بومی شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین تشکیل می دهد.
دکتر منتظری، راهبری تنها پالایشکاه گازی شرکت ملی نفت در منطقه عملیاتی آغار و دالان و همچنین برخورداری از نیروگاه تامین برق را وجه تمایز این منطقه عملیاتی با سایر مناطق عنوان کرد و گفت: همین وجه تمایزها، حجم کار را در این منطقه افزایش داده است.
وی، ارتقاء ساختار سازمانی، مدرک تحصیلی، افزایش بودجه متناسب با توسعه منطقه، توسعه اماکن رفاهی و اداری و اصلاح قانون پرداخت پاداش بازنشستگی را از مطالبات کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، همچنین به تلاش های این شرکت در ایفای مسئولیت های اجتماعی اشاره کرد و گفت: یکی از اولویت های شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، توجه به مسئولیت های اجتماعی و خدمات رسانی به مناطق همجوار تاسیسات است.
همچنین عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در این جلسه، موفقیت هر سازمانی را نتیجه برخورداری از منابع انسانی متخصص و با انگیزه دانست.
نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی، اجرای پروژه توسعه فاز دوم پالایشگاه فراشبند، توسعه میدان های گازی دی، سفید زاخور و هالیگان و اختصاص عوارض آلایندگی را از جمله فعالیت هایی عنوان کرد که انجام آنها تاثیر مثبتی در رونق بیشتر منطقه دارد و از طریق کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی پیگیر رفع مشکلات آنها است.
مهندس رامین حاتمی مدیرعامل و مدیران شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، دکتر منتظری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، سردار کوروش کرمپور نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین و هیأت همراه با هدف بررسی مسائل و مشکلات کارکنان و مردم منطقه،  یک شنبه بیست و چهارم تیرماه از منطقه عملیاتی آغار و دالان بازدید کردند.
برگزاری نشست مشترک با تعدادی از مردم بومی منطقه آغار از برنامه های جانبی این بازدید بود که در آن مردم محلی انتظارات خود را مطرح و رسیدگی به آنها در دستور کار شرکت نفت مناطق مرکزی و شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی قرار گرفت.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.