تاریخ انتشار : شنبه 6 مرداد 1397 - 12:14
کد خبر : 2852

از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز ابلاغ شد

از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز ابلاغ شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز در مراحل راه اندازی واحدهای عملیاتی و فرآیندهای تعمیراتی را به شرکت های فرعی و تابعه شرکت ملی نفت ایران ابلاغ کرد. به گزارش پایگاه خبری جام سبز، در متن ابلاغیه علی کاردر آمده است: «نظر به پتانسیل بالای حوادث در

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز در مراحل راه اندازی واحدهای عملیاتی و فرآیندهای تعمیراتی را به شرکت های فرعی و تابعه شرکت ملی نفت ایران ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز، در متن ابلاغیه علی کاردر آمده است: «نظر به پتانسیل بالای حوادث در عملیات هوازدایی و تزریق گاز در مراحل راه اندازی واحدهای عملیاتی و فرآیندهای تعمیراتی، سند حاضر با عنوان “راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز” از سوی مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست تدوین شده است.

الزامات مندرج در این سند به کاهش خطرات در عملیات هوازدایی و یا تزریق گاز پرداخته است و باید مبنایی برای تدوین دستورالعمل‌های ویژه هر عملیات هوازدایی و یا تزریق گاز به صورت خاص باشد. انتظار می رود در کلیه شرکت های تابعه و فرعی از مسیر تهیه و تدوین روش اجرایی/دستورالعمل های مورد نیاز، الزامات این راهنما به دقت رعایت شود.

مدیران عامل شرکت های فرعی و تابعه با تامین و تخصیص منابع مالی، پرسنل مجرب و امکانات مورد نیاز متناسب با مخاطرات ایمنی موجود در عملیات، مسئولیت حصول اطمینان از پیاده سازی و اجرای الزامات راهنمای مذکور را در قالب روش های اجرایی استاندارد بر عهده دارند و مدیریت HSE نیز از مسیر ممیزی و بازرسی دوره ای، مسئولیت نظارت بر نحوه پیاده سازی و حسن اجرای این راهنما و بروزرسانی مستند را عهده دار هستند.»

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.