تاریخ انتشار : دوشنبه 22 مرداد 1397 - 11:33
کد خبر : 2978

عملکرد HSE پیمانکاران فازهای ۱۳ و ۱۴ پارس جنوبی بررسی شد

عملکرد HSE پیمانکاران فازهای ۱۳ و ۱۴ پارس جنوبی بررسی شد

با حضور نمایندگان مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران در بازدید از فازهای ۱۳ و ۱۴ پارس جنوبی عملکرد HSE پیمانکاران این طرح های توسعه ای مورد ممیزی و بررسی قرار گرفت. “به گزارش پایگاه خبری جام سبز” نمایندگان مدیریت HSE این شرکت در بازدیدی که هفته گذشته از طرح های توسعه فازهای ۱۳ و

با حضور نمایندگان مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران در بازدید از فازهای ۱۳ و ۱۴ پارس جنوبی عملکرد HSE پیمانکاران این طرح های توسعه ای مورد ممیزی و بررسی قرار گرفت.

“به گزارش پایگاه خبری جام سبز”
نمایندگان مدیریت HSE این شرکت در بازدیدی که هفته گذشته از طرح های توسعه فازهای ۱۳ و ۱۴ داشتند با حضور نمایندگان شرکت نفت و گاز پارس و پیمانکاران اصلی و فرعی، وضعیت سیستم مدیریت HSE، عملکرد ایمنی و آتش نشانی پیمانکاران این طرح ها را مورد ممیزی و بررسی قرار دادند.
در این بازدید با توجه به اهمیت راه اندازی طرح های توسعه ای پارس جنوبی و اهمیت و جایگاه الزامات ایمنی و آتش نشانی در آن طرح ها ممیزی و ارزیابی عملکرد سیستم مدیریت HSE با اهداف از پیش تعیین شده انجام شد.
بررسی الزام های ایمنی و آتش نشانی قبل از راه اندازی و حصول اطمینان از آمادگی سیستم ها و تاسیسات فرآیندی اصلی و جانبی برای راه اندازی اولیه و تایید نصب و اجرای الزامات ایمنی قبل از شروع عملیات تولید و بهره برداری مطابق با دستورالعمل های ایمنی پیش راه اندازی (PSSR) و همچنین، بررسی برنامه های نظارتی کارفرما بر عملکرد پیمانکاران زیر مجموعه و نیز ممیزی و ارزیابی عملکرد سیستم مدیریت HSEپیمانکاران بر پروژه هایی که اجرا و ساخت آن به عهده پیمانکار گذارده شده، از جمله اهداف این ممیزی بود.
بررسی میزان انطباق فعالیت ها و فرآیندهای جاری با استانداردها، قوانین و مقررات، کلیه راهنماها، روش های اجرایی و ابلاغیه های شرکت ملی نفت که در حوزه ی HSE تدوین شده، از دیگر موارد مورد بررسی در این ممیزی بود.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.