تاریخ انتشار : شنبه 5 آبان 1397 - 11:37
کد خبر : 3266

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب شد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب شد

با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، سید پیروز موسوی به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری جام سبز، در حکم کاردر خطاب به موسوی آمده است:«نظر به تجربیات ، قابلیت ها و آشنایی جنابعالی با نیازها و توسعه در منطقه پارس جنوبی،


با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، سید پیروز موسوی به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری جام سبز، در حکم کاردر خطاب به موسوی آمده است:«نظر به تجربیات ، قابلیت ها و آشنایی جنابعالی با نیازها و توسعه در منطقه پارس جنوبی، به موجب این حکم به عنوان “مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس”  منصوب می شوید.

نظر به حساسیت و اهمیت توسعه و اداره پارس جنوبی و نقش بی بدیل آن در اقتصاد کشور ضرورت دارد با  بازتعریف نقش منطقه ویژه و تجدید سازمان و ساختار آن شرکت، جذب و بکارگیری نیروهای توانمند و ذیصلاح، در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و شتاب بخشیدن به توسعه صحیح و حرفه ای منطقه اقدامات عاجل معمول فرمائید. با توجه به اهمیت و جایگاه سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، توجه و اقدام به موقع در موارد ذیل با هماهنگی هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران به عنوان مجمع عمومی آن سازمان  مورد تاکید است:

– باز تعریف و تبیین مجدد نقشه راه توسعه منطقه، باتوجه به اهداف آن

– تعریف و تدوین حدود روابط و مسئولیت ها با شرکت ها و سازمان های مرتبط خصوصی و دولتی با صنعت نفت و اعمال مدیریت مناسب برای پشتیبانی از آنها

– ارائه راه کارهای جذب سرمایه  و تسهیل در فرآیند های سرمایه گذاری

– ساماندهی و نظم بخشی در حوزه منابع انسانی و پیاده سازی ابلاغیه های مرتبط

– نظام مند کردن و پیگیری سیاست های ابلاغی در حوزه مسئولیت اجتماعی و توجه به توازن منطقه ای

توفیقات جنابعالی را در انجام امور مربوطه از خداوند منان خواستارم.»

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.